×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
27. augusts, 2013
Drukāt

Samoilovs un J.Šmēdiņš pēc uzvaras Maskavā nostiprinājušies FIVB ranga līderpozīcijā

samolo4

Latvijas pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš jaunākajā Starptautiskās Volejbola federācijas (FIVB) pasaules rangā jau ceturto nedēļu pēc kārtas saglabājis līderpozīciju.

Pagājušajā nedēļa Latvijas sportisti izcīnīja otro titulu šosezon, uzvarot Maskavas “Grand Slam” turnīrā. Ja līdz šim viņu līderpozīcija bija minimāla, tagad Samoilovs un J.Šmēdiņš nostiprinājušies pirmajā vietā.

Latvijas sportisti nu tikuši pie 5950 punktiem un jau par 410 punktiem apsteidz Pedru Salgadu un Brunu Šmitu no Brazīlijas. Savukārt trešajā vietā ar 5010 punktiem ir vēl viens brazīliešu duets Rikardu Santušs un Alvaru Filju.

Šosezon vadošais Latvijas pāris ne tikai uzvarējis divos “Grand Slam” posmos, bet vēl divos cīnījies finālos, kā arī izcīnījis Eiropas čempionāta sudraba godalgas.

Cits Latvijas duets Ruslans Sorokins un Toms Šmēdiņš jaunākajā rangā pakāpušies uz 26.vietu, bet Mārtiņš Pļaviņš ar Jāni Pēdu, kuri šosezon kopīgā pārī vairs neplāno startēt, atrodas 35.pozīcijā.

Maskavas turnīrā Sorokins un T.Šmēdiņš ieņēma dalītu 17.vietu.

Šosezon Pasaules kausa kalendārā vēl atlikuši “Open” sērijas posmi Ugandā un DĀR, kā arī prestižākās “Grand Slam” sacensības Ķīnā un Brazīlijā, bet pagaidām Latvijas vadošie pāri vēl nezina, cik daudzos no šiem turnīriem piedalīsies.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+