×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.8°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
31. jūlijs, 2013
Drukāt

Samoilovs un Jānis Šmēdiņš Eiropas čempionāta ievadā uzvar Latvijas duetu divcīņā

foto: cev.eventolive.it/foto: cev.eventolive.it/

Latvijas pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš trešdien Eiropas čempionāta pirmajā apakšgrupas spēlē uzvarēja citus Latvijas pārstāvjus Ruslanu Sorokinu un Tomu Šmēdiņu.

J apakšgrupas pirmās kārtas mačā ar pirmo numuru izliktie Samoilovs/J.Šmēdiņš pārspēja Sorokinu/T.Šmēdiņu, kuri izlikti ar 16.numuru, ar rezultātu 2-1 (22:20, 18:21, 15:8).

Apakšgrupu turnīra turpinājumā ceturtdien Samoilovs/J.Šmēdiņš tiksies ar austriešiem Tomasu Kunertu un Lorencu Petutšnigu, kuri izlikti ar 32.numuru, bet piektdien gaidāms mačs pret Īveru Andrēasu Hūremu un Jeiru Eitunu no Norvēģijas, kuriem ticis 17.numurs.

Savukārt Sorokins/T.Šmēdiņš nākamajā mačā ceturtdien tiksies ar Norvēģijas duetu, bet piektdien pretim stāsies austrieši.

Pēc grupu turnīra katras apakšgrupas uzvarētāji uzreiz kvalificēsies izslēgšanas turnīra otrajai kārtai, bet grupu otrās un trešās vietas ieguvēji spēkosies izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā. Apakšgrupu ceturto vietu ieguvēji dalību sacensībās noslēgs ar ieņemtu dalītu 25.vietu.

Eiropas čempionātā nepiedalās veselības likstu skartie Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Pēda, kuri šosezon kopīgā duetā vairs neplāno startēt.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+