foto – cev.eventolive.it

Samoilovs un Jānis Šmēdiņš – Eiropas čempionāta pusfinālisti 0

Latvijas pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš sestdien iekļuva Eiropas čempionāta pusfinālā. Latvijas duets, kuri Eiropas čempionātā izlikti ar pirmo numuru, ceturtdaļfinālā ar 2-0 (21:15, 21:13) tika galā ar norvēģiem Īveru Horemu un Jeiru Eitūnu, kuri izlikti ar 17.numuru. Tādejādi Samoilovs/J.Šmēdiņš revanšējās Norvēģijas sportistiem par zaudējumu grupu turnīrā.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 sieviešu un 5 vīriešu vārdus, kas nes laimi to īpašniekiem
Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj
VIDEO. “ASV aizliedz ar likumu, Latvijā tirgo uz katra stūra!” Brīdina par zīdaiņiem bīstamām precēm 13

Pusfinālsacensības norisināsies svētdien. Tajās latvieši sacentīsies ar čempionāta piekto numuru poļiem Gžegožu Fijaleku un Mariušu Prudelu.

Jau vēstīts, ka astotdaļfinālā Samoilovs/J.Šmēdiņš ar rezultātu 2-0 (28:26, 21:14) pārspēja Nīderlandes pāri Jonu Stjekemu/Kristiānu Varenhorstu, kuriem sacensībās ticis 27.numurs.

Kā ziņots, Samoilovs/J.Šmēdiņš čempionāta J apakšgrupā ar divām uzvarām trīs mačos un izcīnītu pirmo pozīciju nodrošināja vietu izslēgšanas spēļu otrajā kārtā jeb astotdaļfinālā.

Tikmēr Fijaleks/Prudels arī savā grupā bija pirmie, trīs spēlēs izcīnot tikpat uzvaru, savukārt astotdaļfinālā viņi ar 2-1 (21:15, 21:23, 15:11) pārspēja šveiciešus Mirko Gersonu un Alekseju Pravdziču, kuri sacensībās bija izlikti ar 24.numuru. Ceturtdaļfinālā nākamie Samoilova/J.Šmēdiņa pretinieki ar 2-1(18:21, 22:20, 15:10) spraigā duelī pārspēja ar 11.numuru izliktos vāciešus Sebastjanu Dolingeru un Štefanu Vindšeifu.

Kā ziņots, cits Latvijas duets Ruslans Sorokins un Toms Šmēdiņš trīs mačos piedzīvoja trīs zaudējumus un grupā ieņēma pēdējo, ceturto, pozīciju, kas licis noslēgt dalību sacensībās ar ieņemtu dalītu 25.vietu.