cev.lu

Samoilovs un Šmēdiņš atspēlējas un sakauj turkus 0

Latvijas vadošais pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš ceturtdien dramatiskā cīņā guva uzvaru arī otrajā mačā Eiropas čempionātā, kur viņi cenšas aizstāvēt pērn izcīnīto kontinenta čempionu titulu.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm
Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 192

Samoilovs un Šmēdiņš, kuri turnīrā ir izlikti ar ceturto numuru, D apakšgrupas otrajā spēlē ar 2-1 (16:21, 24:22, 16:14) pieveica turkus Muratu Giginoglu un Volkanu Gegtepi no Turcijas, kuriem turnīrā ir 20.numurs.

Jau spēles ievadā Latvijas sportisti nokļuva iedzinējos ar rezultātu 1:3. Kaut viņi bija ļoti tuvu, lai panāktu izlīdzinājumu 6:6, tas neizdevās, un drīz vien viņi jau atradās iedzinējos ar 5:9. Turpinājumā pirmajā setā Samoilovs un Šmēdiņš tuvāk par diviem punktiem vairs nespēja pietuvoties, samierinoties ar neveiksmi.

Arī otrajā setā Latvijas sportisti jau agri nokļuva iedzinējos, bet seta vidū panāca izlīdzinājumu 9:9 un tehniskajā pārtraukumā jau devās, atrodoties vadībā ar 11:10. Turpinājumā otrajā setā Samoilovs un Šmēdiņš ieguva arī trīs punktu pārsvaru, bet seta vidū zaudēja iniciatīvu un rezultāts kļuva neizšķirts 19:19. Seta beigas gan Latvijas sportisti aizvadīja pārliecinoši, uzvarot ar 24:22.

Kaut trešajā setā Samoilovs un Šmēdiņš guva pirmos divus punktus, drīz vien viņi emocionālā spēlē zaudēja jau ar 5:7, bet vēl pēc brīža atkal bija priekšā ar 10:8. Cīņa turpinājās ļoti saspringta, un pēc pieprasītā pārtraukuma nākamos trīs punktus guva turki, atgūstot vadību, tomēr līdz izšķirošajiem notikumiem komandas vēl pa reizei paspēja iegūt un zaudēt vadību. Seta beigas bija ļoti emocionālas un saspringtas, bet Samoilovs un Šmēdiņš vēlreiz spēja uzvarēt trijās izspēlēs pēc kārtas un triumfēja ar 16:14.

Kā ziņots, trešdien pirmajā spēlē Samoilovs un Šmēdiņš sīvā cīņā ar 2-1 (21:16, 20:22, 15:12) uzvarēja norvēģus Jeiri Eitūnu un Īveru Andrēasu Horemu, kuriem turnīrā ticis 29.numurs.
Noslēdzošajā mačā viņiem piektdien gaidāms duelis ar itāļu dvīņubrāļiem Paolo Ingroso un Mateo Ingroso, kuri izlikti ar 13.numuru.
Šajā grupā pēc divām kārtām pa diviem panākumiem itāļiem un Latvijas pārim.