Sports
Citi sporta veidi

Samoilovs un Šmēdiņš iekļūst izslēgšanas turnīrā, Pļaviņam un Točam zaudējums0

foto: FIVB

Latvijas pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš ceturtdien izcīnīja panākumu pirmajā Varšavas Pasaules kausa četru zvaigžņu turnīra grupu turnīra mačā, nodrošinot dalību izslēgšanas spēlēs, kamēr Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs zaudēja pirmajā cīņā.

Sacensībās ar desmito numuru izliktie Samoilovs/Šmēdiņš G apakšgrupas mačā ar rezultātu 2-0 (21:15, 21:17) uzveica ar 23.numuru izliktos kubiešus Serhio Gonsalesu un Diazu Nivaldo.

Līdz ar to nākamajā grupu turnīra mačā Latvijas duets spēkosies pret Austrijas pludmales volejbolistiem Klemensu Dopleru un Aleksandru Horstu, kuri izlikti ar septīto numuru.

Šajā spēlē noskaidrosies, kurš pāris izslēgšanas mačus sāks no otrās kārtas un kurš no pirmās.

Ceturtdien pirmo spēli F grupā aizvadīja Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs, kuri saņēmuši 11.numuru. Latvijas duets pirmajā mačā ar rezultātu 0-2 (22:24, 22:24) piekāpās katariešiem Šerifam Junussi un Ahmedam Tižanam, kuriem ticis 22.numurs.

Cīņā par vietu izslēgšanas turnīrā Pļaviņam un Točam pretī stāsies ar piekto numuru izliktie spāņi Pavlo Errera/Adrians Gavira, kuri svētdien triumfēja četru zvaigžņu turnīrā Ostravā, bet ceturtdien sacensības Varšavā sāka ar zaudējumu.

Jau ziņots, ka Latvijas pludmales volejbola pāris Toms Šmēdiņš un Haralds Regža cieta zaudējumu kvalifikācijas pirmajā kārtā.

LA.lv