×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.8°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
24. augusts, 2014
Drukāt

Samoilovs un Šmēdiņš sasniedz “Grand Slam” posma finālu

fivb.orgfivb.org

Latvijas pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš svētdien, 24.augustā, sasniedza Stare Jablonkos (Polija) notiekošā “Grand Slam” posma finālu.

Pusfinālā mūsējie ar 2-0 (22:20, 21:17) uzvarēja austriešus Klemensu Dopleru un Aleksandru Horstu. Pirmajā setā spēle gāja punkts punktā un rezultāts 17 reizes bija neizšķirts, bet otro setbumbu latvieši realizēja. Otrajā setā spēles gaita pamainījās, mūsējie sākumā aizgāja trīs punktu atrāvienā un kontrolēja cīņas gaitu. “Aizsardzība, bloks un serve – šie elementi otrajā setā noteica cīņas gaitu. Piespiedām austriešiem vairāk kļūdīties. Pirmais sets bija ļoti līdzīgs, ne velti viņi pirms tam grupā bija uzvarējuši Fijaleku un Prudelu un tikuši līdz pusfinālam. Lai gan – tas nebija sliktākais variants, ar ko tikties šajā turnīra stadijā un puišiem bija pārliecība, ka uzvarēs,” spēli komentēja treneris Andris Šmēdiņš.

Samoilovs un Šmēdiņš “Grand Slam” finālu sasnieguši otro reizi šosezon. Pirmajā posmā Šanhajā nācās atzīt itāliešu Nikolai/Lupo pārākumu. Stare Jablonkos svētdien 17.00 pēc Latvijas laika pretī stāsies brazīlieši Alvaru Filju un Pedru, kuri pārsteiguši volejbola pasauli un pirmajā kopīgajā turnīrā iekļuvuši finālā. “Emanuels aizgāja pie Rikardu un domāja, ka tas būs stiprs pāris, bet izrādījās, ka pagaidām otri ir labāki. Meistarības līmenis ir tik augsts, ka, samainot partnerus, nekas traģisks nenotiek. Pagājušajā gadā arī mēs to pierādījām, kopīgu valodu var ātri atrast,” norādīja Andris Šmēdiņš.

Pusfinālā brazīlieši ar 2-1 uzvarēja amerikāņus Gibu/Patersonu. “Brazīlieši te spēlē brīvi, atraisīti un uzvar. Redzēsim, kā viņiem ies pēc trīs nedēļām, kad “Grand Slam” posms būs savās mājās. Viņiem ir labs bloks un aizsardzība. Būs jātiek ar to galā un jāpieķer mazais blokā,” sprieda Šmēdiņš seniors.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+