FIVB.COM

Samoilovs un Šmēdiņš svētdien cīnīsies par bronzu 0

Latvijas vadošais pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš sestdien ASV pilsētā Fortloderdeilā cieta zaudējumu Pasaules kausa piecu zvaigžņu posma pusfinālā un svētdien cīnīsies par trešo vietu turnīrā.

Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm 24
Kāpēc apklusis Krievijas tirāns? Pēc prezidenta vēlēšanām pazudis Putins
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 21

Latvijas duets, kurš turnīrā izlikts ar 12.numuru, cīņā par vietu finālā ar 0-2 (14:21, 12:21) kapitulēja mājiniekiem Filam Dalhauzeram un Nikolasam Lusenam, kuri turnīrā izlikti ar pirmo numuru.

Svētdien plkst.18 pēc Latvijas laika Samoilovs un Šmēdiņš cīņā par trešo vietu mērosies spēkiem ar brazīliešiem Pedru Solbergu un Žioržu Vanderleju, kuriem turnīrā ir devītais numurs. Brazīlieši pusfinālā sīvā cīņā ar 0-2 (22:24, 23:25) zaudēja ar piekto numuru izliktajiem itāļiem Paolo Nikolai un Daniele Lupo.

Solbergs un Vanderlejs šajā turnīrā jau spēlējuši pret Latvijas pludmales volejbolistiem, jo apakšgrupu turnīrā ar 2-1 (21:12, 17:21, 19:17) uzvarēja Mārtiņu Pļaviņu un Edgaru Toču, pēc šī panākuma nodrošinot vietu astotdaļfinālā.

Samoilovs un Šmēdiņš vispirms sestdien ceturtdaļfinālā ar rezultātu 2-1 (12:21, 21:13, 15:10) pārspēja poļus Bartošu Losjaku un Pjotru Kantoru, kuri turnīrā bija izlikti ar trešo numuru.

Pirmajā setā pēc ātras nonākšanas iedzinējos Latvijas duets zaudēja ar 12:21, bet otrajā setā revanšējās, gūstot tikpat pārliecinošu uzvaru ar 21:13. Trešajā setā Samoilovs un Šmēdiņš nonāca iedzinējos ar 0:3, tomēr izlīdzināja rezultātu un seta vidū lauza cīņas gaitu, gūstot panākumu ar 15:10.
Jāpiebilst, ka Lojsaks un Kantors astotdaļfinālā no tālākās cīņas izslēdza Pļaviņu un Toču.

Samoilovs un Šmēdiņš izslēgšanas sēļu pirmajā kārtā ar 2-0 (21:14, 21:19) pārspēja beļģus Drīsu Kokelkorenu un Tomu van Valli, kuriem bija 15.numurs, bet astotdaļfinālā ar 2-0 (21:17, 21:16) uzvarēja olimpiskos čempionus Alisonu Čeruti un Brunu Šmitu no Brazīlijas, kuriem bija sestais numurs.

Spoži jauno sezonu sākušie Latvijas pludmales volejbolisti Pļaviņš un Točs piektdien dalību turnīrā noslēdza ar dalītu devīto vietu, piedzīvojot neveiksmi astotdaļfinālā.