×
Mobilā versija
°C
Mirta, Ziedīte
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
24. augusts, 2014
Drukāt

Samoilovs: Žēl, ka faniem nesanāca uzdziedāt Latvijas himnu

fivb.orgfivb.org

Turnīru aizvadījām labi, tomēr žēl, ka atbraukušos daudzos fanus neizdevās iepriecināt ar uzvaru finālā – tā pēc otrās vietas iegūšanas “Grand Slam” posmā Stare Jablonkos atzina Latvijas pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs.

Viņš pārī ar Jāni Šmēdiņu finālā ar 21:15, 17:21, 12:15 zaudēja brazīliešiem Pedru/Alvaru Filju.

Aleksandrs Samoilovs: “Turnīru kopumā aizvadījām ļoti labi. Arī finālā nespēlējām slikti, īpaši pirmajā setā, bet pēc tam pretinieki bija lieliski. Varbūt mums aizsardzība nebija augstākajā līmenī, saidauts arī nebija pārāk labs.

Patīkami, ka uz Polijas posmu vienmēr brauc Latvijas fani un ar katru gadu arvien vairāk. Ļoti gribējām viņus iepriecināt, lai varētu dziedāt Latvijas himnu, bet tāds ir sports. Protams, pēc vairāku mēnešu pārtraukum atgriezties uz pjedestāla ir patīkami, tomēr beigt turnīru ar zaudējumu – tas nekad sirdi nesilda. Gandarījums būs pēc pāris stundām, rīt vai parīt. Vienīgais ļoti priecē, ka esam atrāvušies no amerikāņiem un spēruši soli tuvāk, lai nosargātu pirmo pozīciju rangā. Vēl labi jānospēlē pēdējā “Grand Slam” posmā Sanpaulu.

Par sezonu kopumā var piekrist tēvam, ka lielas gandarījuma sajūtas nav. Pagājušajā gadā latiņu pacēlām tik augstu, ka atkārtot būs grūti. Nevaram sasniegt labāko rezultātu, visi spēles elementi ir nedaudz kritušies. Jā, rangā esam pirmie, tomēr gribētos uzvaras un vietas uz pjedestāla. Sagatavošanās posmā šis tas droši vien būs jāpamaina. Pagājušā sezona sanāca tik gara un smaga, ka ziemā gribējās mazliet atvilkt elpu un slodzes nebija tikpat smagas kā pirms gada. Ceru, ka šī sezona beigsies ātrāk un izdosies pilnvērtīgi sagatavoties nākamajam gadam – tad sāksies olimpiskā kvalifikācija un būs jālaiž par simts procentiem.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+