fivb.org

Samoilovs/J. Šmēdiņš iekļūst PČ astotdaļfinālā 0

Pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš piektdien Polijas pilsētā Stare Jablonskos iekļuva pasaules čempionāta astotdaļfinālā.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 sieviešu un 5 vīriešu vārdus, kas nes laimi to īpašniekiem
Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj
VIDEO. “ASV aizliedz ar likumu, Latvijā tirgo uz katra stūra!” Brīdina par zīdaiņiem bīstamām precēm 13

Sešpadsmitdaļfinālā latvieši divos setos ar 22:20 un 27:25 apspēlēja vāciešus Sebastjanu Dolingeru/Stefanu Vindšeifu.

Līdz pirmā seta vidum vadībā turējās Vācijas duets, bet tad iniciatīvu pārņēma Samoilovs un Šmēdiņš, sīvā galotnē uzvarot ar 22:20.

Otrā seta izskaņā mūsējiem bija trīs mačbumbas, taču vācieši spēja izlīdzināt rezultātu. Sīvā spēlē abām komandām uzbrukums dominēja pār aizsardzību, Latvijas duets visu laiku bija priekšā, taču pretinieki neļāva gūt uzvaras punktu, līdz devīto mačbumbu beidzot izdevās izmantot.

Cīņā par vietu ceturtdaļfinālā Samoilova un Šmēdiņa pretinieki sestdien būs poļu Pjotra Kantora/Bartoša Losjaka un Kanādas dueta Bena Sakstona/Haima Šalka cīņas uzvarētāji.