Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs.

Samoilovs/Šmēdiņš piedzīvo zaudējumu Pasaules kausa fināla posma pirmajā mačā 0

Latvijas pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš trešdien Hamburgā piedzīvoja zaudējumu Pasaules kausa finālsacensībās.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 55
Krievija vismaz mēnesi zināja par terorakta gatavošanu: “Lai viņi nestāsta pasakas fejai!” 87

Sacensībās ar piekto numuru izliktie Samoilovs/Šmēdiņš A apakšgrupas mačā ar rezultātu 1-2 (21:16, 14:21, 10:15) kapitulēja itāļiem Paolo Nikolai un Danieli Lupo, kuri saņēmuši astoto numuru.

Lai arī pirmajā setā Latvijas pāris izcīnīja pārliecinošu uzvaru, otrajā spēles nogrieznī nācās atzīt pretinieku pārākumu. Izšķirošajā setā itāļi rādīja labāku sniegumu un izcīnīja uzvaru mačā.

Samoilovam/Šmēdiņam trešdien paredzēta vēl viena cīņa grupu turnīrā, kur Latvijas duets spēkosies pret poļiem Bartošu Losjaku un Pjotru Kantoru, kuriem ticis ceturtais numurs.

Vēl trešdien spēli aizvadīs ar septīto numuru izliktie Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs, kuri B apakšgrupas pirmajā cīņā tiksies ar spāņiem Pavlo Erreru un Adrianu Gaviru, kuri izlikti ar sesto numuru.

Hamburgā notiekošajā Pasaules kausa finālposmā piedalās desmit šīs sezonas labākie pāri, kuri sadalīti divās grupās. Katras grupas uzvarētājs nodrošinās automātisku dalību pusfinālā, bet otrās vietas ieguvējas ceturtdaļfinālā cīnīsies pret pretējo grupu trešajām vietām.

Šīs sezonas gaitā Pļaviņš/Točs triumfēja vienā četru zvaigžņu posmā gada sākumā Nīderlandē, bet Samoilovs/Šmēdiņš uzvaras izcīnīja divos četru zvaigžņu posmos. Vispirms tas notika jūlija sākumā Portugālē, bet pagājušajā nedēļā Latvijas sportisti tika pie uzvaras Pasaules kausa posmā Krievijā.

Pasaules kausa finālposms risinās arī dāmu konkurencē, taču starp desmit duetiem Latvijas pludmales volejbolistes nav atrodamas.

Pagājušajā gadā Latvijas pludmales volejbola dueti Pasaules kausa finālā nepiedalījās.