×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
8. janvāris, 2013
Drukāt

Šampanieti studijā!

Foto - LETAFoto - LETA

Mīļie Latvijas ļaudis, kā tagad mēdz sacīt prezidenti un premjeri! Daudziem no jums jau uz pieres ierakstīta pārliecība, ka par līdzšinējo, apsūdzību pelnošu pasaules iekārtojumu parūpējies marķīzam de Sadam līdzīgs uz vardarbību sliecīgs radījums un uz priekšu apstākļi kļūs nepanesamāki.

 

Šādam pesimismam nav ne mazākā pamata! Cik pārvērtību esam piedzīvojuši un cik paaugstinājumu saņēmuši laikabiedri 7 trokšņainās dienās, kopš mūs uzņēmis 2013. gads un cienājis ar labāko, kas tam ir! Lūk, vēsts, ka tūkstošiem franču devušies pēc pagodinājumiem, ko sniedz Krievijas pilsonība, un virspavēlnieks Putins atkal sasaucis kara padomi Fiļos, lai nospriestu, vai meklēt lauku, kurā apturēt šurpu lakkurpēs soļojošo Lielo Armiju, vai tāpat kā pirms 200 gadiem ielaist maršalus Neju, Mirā un Depardjē Maskavā. Tepat Latvijā netrūkst liktens izraudzītu vīru, kuri apņēmušies pildīt smagus amatus, kur vis nav sēdēšana zīda spilvenos vai uzlīšana kokospalmā, lai nolasītu saldo riekstu čemurus. Par kļūmīgā stāvoklī nonākušās Reformu partijas jauno līderi nolūkots augsti mācītais Mārtiņš Bondars – vēl tikai ārsts apskatīšot, vai viņš der par smagās nastas nesēju, un tad pie darba. Būs vīlušies tie, kas reģoja Zaķusalas torņa sabrukšanu un LTV ekrāna izdzišanu, kad taču visi mīļie diktoriņi atlūgušies no ieņemamās vietas.

Nekā nebij, veco, izšauto kramenīcu vietu “100. panta preses klubā” pielādējuši ar jauno flinti rakstnieku Oto Ozolu pie vadības pults, un tagad šai diskusiju pārraidē politiķu dzīvība atkal kļūs par lētu mantu. Veselu iecelšanas un atcelšanas jaunumu kolekciju paguvusi izstādīt “Dienas” koncerna administrācija, kur priekšnieki mainās biežāk par premjerministriem.

TV direktors Kots pacelts par “Dienas” ģenerāldirektoru, socioloģijas doktors Freimanis saņēmis izaicinājumu vadīt avīzi, bet filozofijas maģisters Liepnieks – erotisko mēnešrakstu. Šāds papildinājums dienas presi no paņurcīta bloknota pārvērtīs par ko līdzīgu daiļliteratūrai vai tēvijas zinātņu biedrības almanaham. Šie vīri ķersies pie čūkšļu tīrīšanas un graustu noplēšanas, lai izkaltušā zemē ierīkotu botānisko dārzu un gaisa pilis! Ja nu pārvērtību ziņā būtu ko sūdzēties, tad tikai tamdēļ, ka ministrs Sprūdžs ar skubu izrakstījies no sociālās saziņas tīkliem, kur vairs kāju nesperšot, līdz ar to nedabūjam precīzi zināt, vai Ventspils mērs Lembergs 2013. gadā skaitās ar simtprocentīgu varbūtību atcelts no amata vai sēž kā sēdējis priekšsēdētāja krēslā. Glabājiet šampanieti pa rokai – šonedēļ dzersim par Sudrabas posteņa mantinieci, un tā tālāk.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+