Ekonomika
Īpašums

Šampēterī būvēs jaunas dzīvojamās mājas. Kopējās investīcijas – 21 miljons eiro0


Top perspektīvs daudzīvokļu māju komplekss Šampēterī.
Top perspektīvs daudzīvokļu māju komplekss Šampēterī.
Publicitātes foto

Ar bankas “Citadele” finansējumu Šampēterī “IRIS Shampeteris Apartments” (IRIS) projekta pirmās kārtas ietvaros tiks uzbūvētas divas dzīvojamās ēkas, piedāvājot 72 dzīvokļus platībā no 55 līdz 130 kvadrātmetriem.

Mājokļi topošajiem iemītniekiem tiks nodrošināti ar pilnu apdari.

Pirmās kārtas kopējās izmaksas ir 5,5 miljoni eiro, no kurām bankas “Citadele” finansējums ir 3,4 miljoni eiro. Projekta realizētājs ir nekustamo īpašumu projektu attīstītāja “Astor Group” uzņēmums SIA “Dyalcomm Group”.

Interese par mājokļu iegādi pieaugusi vēl būvniecības stadijā – uzsākot otrās ēkas būvniecību un pirmās ēkas iekšdarbus, dzīvojamo ēku kompleksā pārdota vai rezervēta jau ceturtā daļa mājokļu. Pirmo ēku plānots nodot ekspluatācijā šī gada februāra beigās.

“Astor Group” pārstāvis Māris Stafeckis norāda, ka IRIS ir apliecinājums tam, ka nav jāatstāj pilsēta, lai nokļūtu ārpus tās kņadas un burzmas. Projekts ir radīts cilvēkiem, kas augstu vērtē mieru, komfortu un mūsdienu tehnoloģijas.

“Redzam, ka atkal atgriežas tendence sev tīkamāko mājokļa variantu izvēlēties vēl būvniecības stadijā. 25% IRIS mājokļu jau ir pārdoti vai rezervēti, turklāt absolūts vairākums iegādāti, izmantojot hipotekāro aizdevumu. Tas liecina par pieaugošo aktivitāti mājokļu tirgū.”

Bankas Citadele valdes locekle Santa Purgaile norāda, ka interesi par mājokļu iegādi veicina valsts atbalsts ģimenēm ar bērniem un jaunajiem speciālistiem.

“Mums ir svarīgi palīdzēt iegādāties mājokli, ar kuru pircējs pēc tam būs apmierināts. Perspektīva vieta, kvalitatīvs projekts un attīstītāja reputācija bija vieni no kritērijiem, kāpēc banka izvēlas finansēt šo projektu.”

Un šie kritēriji ne mazāk svarīgi ir pircējiem, izvēloties mājokli. Iegādājoties dzīvokli vēl būvniecības stadijā, ir iespēja pirkt to par zemāku cenu, ir arī lielāka izvēle piemeklēt piemērotāko mājokli, ar vēlamo stāvu, novietojumu, stāvvietu, skatu pa logu u.tml, uzsver S. Purgaile.

Kompleksa IRIS pirmo māju, kurā būs 24 dzīvokļi, plānots nodot ekspluatācijā 2019. gada februāra beigās. Savukārt otro ēku ar 48 dzīvokļiem plānots pabeigt vasaras sākumā.

Projektu plānots realizēt četrās kārtās, uzbūvējot vairākas dzīvojamās ēkas ar aptuveni 300 dzīvokļiem. Kompleksa būvniecības kopējās izmaksas ir 21 miljons eiro.
Saistītie raksti

“Astor Group” specializējas nekustamo īpašumu attīstības biznesā, visā pasaulē realizējot vairāk nekā 30 000 dzīvojamo ēku un tirdzniecības vietu izveides projektus.

Latvijā “Astor Group” ir investējis liela apjoma dzīvojamo un komerciālo projektu, tirdzniecības centru, viesnīcu, kā arī IT tehnoloģiju attīstībā.

LA.lv
LA
LA.LV
Ekonomika
Latvijas uzņēmuma “Sonarworks” automašīnas audiosistēmas uzlabojumi kļuvuši par jaunatklājumu starptautiskā konkursā
17 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
5G bāzes stacijas būs arī Daugavpilī un Jelgavā
17 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
“Huawei” iestājas Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijā 1
17 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

GS
Gundega Skagale
Dabā
Latvijā izstrādāts depozīta automāts, kas darbojas ar mākslīgā intelekta palīdzību 1
7 stundas
LE
LETA/LA.LV
Sports
VIDEO: Latvieši iemet divus pirmos vārtus sezonā, “Dinamo” ar raksturu izrauj uzvaru
6 stundas
LE
LETA/LA.LV
Latvijā
“Process reizēm ir emocionāls.” Koalīcijas partneri sola atbalstu pašvaldību reformas turpināšanā 1
9 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. “Viņa aizmiga…” Džipa vadītāja pie Ķekavas apļa ietriecas kravas auto sānā
6 stundas
LE
LETA
Dabā
Otrdien Latviju sasniegs ciklons, atnesot stipru lietu un krusu
14 stundas