Ekonomika
Bizness

Šampēterī taps jauns dzīvojamo ēku komplekss  2

Vizualizācija. Publicitātes attēls

Nekustamo  īpašumu projektu attīstītāja “Astor Group” uzņēmums SIA “Dyalcomm Group” ir uzsācis jauna dzīvojamo ēku kompleksa IRIS Shampeteris Apartments (IRIS) būvniecību.

Projektu plānots realizēt četrās kārtās, kā rezultātā  tiks uzbūvētas vairākas dzīvojamās ēkas ar  aptuveni 300 mājokļiem. Kompleksa būvniecības kopējās izmaksas sastāda vairāk nekā 21 miljonu eiro.

Būvniecības pirmās kārtas ietvaros tiks uzbūvētas divas dzīvojamās ēkas ar kopējo platību 4566 kvadrātmetri, piedāvājot 72 dzīvokļus platībā no 55  līdz 112 kvadrātmetriem, kas topošajiem iemītniekiem tiks nodrošināti ar pilnu apdari.

Patlaban ir uzsākti pirmās ēkas –  24 mājokļu nama būvniecības darbi. Kopējās projekta pirmās kārtas izmaksas ir vairāk nekā 5 miljoni eiro.

“Astor Group” specializējas nekustamo īpašumu attīstības biznesā, visā pasaulē realizējot vairāk nekā 30 000 dzīvojamo ēku un tirdzniecības vietu izveides projektus. Latvijā “Astor Group” ir investējis dzīvojamo un komerciālo projektu, tirdzniecības centru, viesnīcu, kā arī pārtikas ražošanas un IT tehnoloģiju attīstīšanā.

LA.lv