×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
11. oktobris, 2016
Drukāt

“Samsung” aptur “Galaxy Note 7” tirdzniecību un apmaiņu

Pasaulē konstatēti tālruņa aizdegšanās gadījumi.Pasaulē konstatēti tālruņa aizdegšanās gadījumi.

AP

Dienvidkorejas elektronikas uzņēmums “Samsung Electronics” otrdien paziņojis, ka aptur viedtālruņu “Galaxy Note 7” tirdzniecību un apmaiņu, norādot uz drošības apsvērumiem, kā arī aicināja visus klientus nekavējoties pārtraukt šo ierīču lietošanu.

Šis ir pirmais oficiālais atzinums, ka joprojām pastāv bažas par uzņēmuma ražoto telefonu drošību

Patērētāju drošības dēļ “Samsung” “lūgs visiem piegādātājiem un vairumtirdzniecības partneriem visā pasaulē pārtraukt “Galaxy Note 7″ tirdzniecību un apmaiņu, kamēr notiek izmeklēšana”, paziņoja kompānija.

Kā ziņots, pirmdien aģentūra “Yonhap” vēstīja, ka “Samsung” pārtrauc “Galaxy Note 7” ražošanu.
“Galaxy Note 7” sagādājis nedienas “Samsung” un izraisījis uzņēmuma akcijas cenas krišanos, jo vairāki šī modeļa telefoni aizdegušies uzlādēšanas laikā.

Reaģējot uz ziņām par “Galaxy Note 7” aizdegšanos, “Samsung Electronics” 2.septembrī pavēstīja, ka aptur šī modeļa tirdzniecību un atsauc 2,5 miljonus šo telefonu visā pasaulē.
Atsaukšanas process noritēja visumā gludi, līdz pagājušajā nedēļā parādījās ziņas par līdzīgām problēmām ar telefoniem, pret kuriem tika apmainīti “Galaxy Note 7”.

ASV telekomunikāciju uzņēmums “AT&T” un Vācijas kompānija “T-Mobile” svētdien paziņoja, ka aptur atsaukto “Galaxy Note 7” apmaiņu līdz tālākai izmeklēšanai.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+