Mobilā versija
+5.9°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
10. septembris, 2015
Drukāt

“Samsung” piedāvā viedu miegu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Berlīnē no 4. līdz 9. septembrim notika starptautiskā elektronikas un sadzīves tehnikas izstāde IFA, kurā Dienvidkorejas firma “Samsung” iepazīstināja ar jauniem lietu interneta (Internet of Things) risinājumiem.

Starp tiem ir “Samsung SleepSense” ierīce (attēlā), kas palīdz izprast cilvēka gulēšanas paradumus un radīt labākus apstākļus aizmigšanai un kvalitatīvam miegam. Zem matrača novietotais plakanais diska formas sensors pārrauga sirds ritmu, elpošanas intensitāti un kustības, lai ar 97% precizitāti noteiktu miega kvalitāti un sagatavotu ieteikumus labākai atpūtai naktī. “SleepSense” var savienot arī ar citām “Samsung” ierīcēm, lai, piemēram, automātiski izslēgtu televizoru un gaismu, kad lietotājs aizmieg. IFA tehnoloģiju gadatirgus notiek kopš 1924. gada, un tā ir viena no vecākajām šāda veida izstādēm pasaulē. Šogad tajā piedalījās vairāk nekā 1500 dalībnieku no 30 pasaules valstīm, tostarp arī Latvijas.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+