Tehnika
Tehnoloģijas

“Samsung” prezentē jauno “Galaxy Note” ar astoņu collu ekrānu 0

Foto-LETA/AFP

Dienvidkorejas elektronikas preču ražotājfirma “Samsung” prezentējusi jauno planšetdatoru “Galaxy Note 8.0” ar astoņu collu (20 centimetru) ekrānu, ko var izmantot arī kā mobilo telefonu.

“Samsung” lielākais konkurents ASV kompānija “Apple” nesen prezentēja jauno planšetdatoru “iPad mini”, tomēr “Samsung” ar jauno planšetdatoru bruģē sev ceļu uz lielākas dominances tirgū nodrošināšanu, piedāvājot plašāku ierīču izmēru klāstu.

“Galaxy Note 8.0” ir astoņu collu ekrāns un ar to iespējams veikt telefonzvanus. “iPad mini” ekrāna izmērs ir 7,9 collas (nepilni 18 centimetri).

Jaunā ierīce, ko “Samsung” tirgū laiž kā planšetdatoru, atbalsta “Google” operātājsistēmu “Android”, un pirmo reizi publikai tā būs aplūkojama četru dienu starptautiskajā izstādē “Mobile World Congress”, kas pirmdien sāksies Barselonā, informēja kompānija.

Tāpat kā iepriekšējiem “Galaxy Note” planšetdatoriem, arī jaunajai ierīcei komplektā nāk īpaša pildspalva, ar ko var rakstīt vai zīmēt uz ekrāna, kas vienlaikus var tikt sadalīts divās daļās, lai strādātu divās programmās.

“Samsung” intervēja, ka tirdzniecībā “Galaxy Note 8.0” būs pieejams gada otrajā ceturksnī.

Dienvidkorejas kompānija ir pasaulē lielākais viedtālruņu un mobilo telefonu ražotājs pasaulē.

Jaunākā ierīce ir pirmā “Samsung” produkcijas klāstā ar astoņu collu ekrānu.

Pēdējā laikā kompānija savu galveno uzmanību pievērš “Galaxy Note” planšetdatoru sērijas attīstīšanai, novārtā atstājot “Galaxy Tab” sēriju, kas neguva tik lielus panākumus.

LA.lv