×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
10. decembris, 2014
Drukāt

Sandis Ozoliņš un citi populāri vīrieši aicina nesist sievietes (5 video) (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Sabiedrībā pazīstami vīrieši iesaistījušies kampaņā, lai palīdzētu novērst vardarbību pret sievietēm un veicinātu dzimumlīdztiesību, aģentūru BNS informēja Resursu centra sievietēm “Marta” sabiedrisko attiecību speciāliste Gundega Tentere.

Paust savu redzējumu par attieksmi pret sievieti Latvijā biedrība aicināja filozofu Ventu Sīli, portāla “Satori.lv” galveno redaktoru Ilmāru Šlāpinu, mūziķi Goran Goru, žurnālistu Jāni Gesti un Latvijas hokeja leģendu Sandi Ozoliņu, kuri īsos videoklipos publiski aicina Latvijas vīriešus iestāties par sieviešu tiesībām.

Ja vīrietis izmanto vardarbību vai dienesta stāvokli, tā gūstot labumu vai virsroku pret sievieti, tā noteikti nav vīrieša cienīga rīcība, īsajā klipā saka Ozoliņš. Šlāpins uzsver līdztiesības faktoru sabiedrības savstarpējās attiecībās, paužot, ka “nevari būt pilnībā brīvs un realizēt savas tiesības, ja tev līdzās ir cilvēki, kas nespēj šīs tiesības izmantot”. Sīlis tostarp saka – “esi vecis, neesi kļūda”.

Resursu centrs sievietēm “Marta” ir nevalstiska organizācija, kas rūpējas par sieviešu un bērnu tiesību aizstāvību Latvijā. Darbības 14 gados palīdzība sniegta vairākiem tūkstošiem Latvijas sieviešu un bērnu, kuri cietuši no vardarbības, cilvēku tirdzniecības, ekonomiskas neaizsargātības un nevienlīdzības.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

Draugiem Facebook Twitter Google+