Mobilā versija
Brīdinājums -2.5°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
10. decembris, 2014
Drukāt

Sandis Ozoliņš un citi populāri vīrieši aicina nesist sievietes (5 video) (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Sabiedrībā pazīstami vīrieši iesaistījušies kampaņā, lai palīdzētu novērst vardarbību pret sievietēm un veicinātu dzimumlīdztiesību, aģentūru BNS informēja Resursu centra sievietēm “Marta” sabiedrisko attiecību speciāliste Gundega Tentere.

Paust savu redzējumu par attieksmi pret sievieti Latvijā biedrība aicināja filozofu Ventu Sīli, portāla “Satori.lv” galveno redaktoru Ilmāru Šlāpinu, mūziķi Goran Goru, žurnālistu Jāni Gesti un Latvijas hokeja leģendu Sandi Ozoliņu, kuri īsos videoklipos publiski aicina Latvijas vīriešus iestāties par sieviešu tiesībām.

Ja vīrietis izmanto vardarbību vai dienesta stāvokli, tā gūstot labumu vai virsroku pret sievieti, tā noteikti nav vīrieša cienīga rīcība, īsajā klipā saka Ozoliņš. Šlāpins uzsver līdztiesības faktoru sabiedrības savstarpējās attiecībās, paužot, ka “nevari būt pilnībā brīvs un realizēt savas tiesības, ja tev līdzās ir cilvēki, kas nespēj šīs tiesības izmantot”. Sīlis tostarp saka – “esi vecis, neesi kļūda”.

Resursu centrs sievietēm “Marta” ir nevalstiska organizācija, kas rūpējas par sieviešu un bērnu tiesību aizstāvību Latvijā. Darbības 14 gados palīdzība sniegta vairākiem tūkstošiem Latvijas sieviešu un bērnu, kuri cietuši no vardarbības, cilvēku tirdzniecības, ekonomiskas neaizsargātības un nevienlīdzības.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

Līgavas kā ziedi jaunā kāzu kleitu kolekcijā2017. gada pavasara-vasaras sezonu gaidot, kāzu modes zīmols "Ingrida Bridal" ir nācis klajā ar jaunāko kāzu kleitu kolekciju "Blooming Flowers".
Pieci sejas kopšanas rituāli pārejai uz "ziemas laiku"Mainoties gadalaikiem, jāmaina sejas kopšanas paradumi.
LEGO Duplo - Konstruktori pašiem mazākajiem!Mazuļa dzīves periods ir īpašs, un to apzinās katra jaunā māmiņa. Viņas mazais iemācās pasauli, kuru mēs pazīstam un zinām, pilnīgi no
Draugiem Facebook Twitter Google+