Basketbols

Sandis Valters spēlēs Ventspilī 0

Foto: LETA

Viens no Latvijas basketbola labākajiem aizsargiem, pēdējo divu sezonu valsts čempions “VEF Rīga” sastāvā Sandis Valters vienojies par divu gadu līgumu ar BK “Ventspils”.

Brāļu Kristapa un Sanda Valteru parādīšanās BK “Ventspils” treniņnometnē augustā bija gandrīz kā zibens no skaidrām debesīm, jo abiem karjeras laikā šī komanda bijusi principiālākais pretinieks. Tomēr sportista dzīves līkloči nav prognozējami un augustā abi Valteri sezonai gatavojās Ventspilī, uzlabojot savu sportisko kondīciju un nododot savu pieredzi jaunajiem ventspilniekiem. Tobrīd BK “Ventspils” prezidents Aivars Lembergs izteicās, ka līguma parakstīšana ar kādu no Valteriem ir maz ticama. Kristaps patiešām atrada sev citu karjeras turpinājumu un sezonas pirmajos divos mēnešos tas būs “Artland Dragons” komandā Vācijā. Bet Sandis palika Ventspilī, turpināja trenēties un visbeidzot vienojās arī par kopēju sadarbību nākamo divu gadu garumā. 

„Sākumā teicu, ka neplānojam Valteru piesaistīšanu mūsu klubam, jo man likās, ka viņu cena būs tik liela, un tas neiekļausies mūsu kluba budžetā. Jau iepriekš teicu, ka, ja tiks atrasts kopsaucējs izmaksu ziņā, tad par Sandi Valteru varētu būt runa, jo mums ir ļoti jauna komanda un, protams, tāds pieredzējis spēlētājs, aizsargs, kā Sandis Valters mums noderētu. Sarunas starp Sandi Valteru un klubu šobrīd ir beigušās ar to, ka ir noslēgts līgums uz diviem gadiem un Sandis Valters spēlēs BK „Ventspils””. Tā kā mans sākotnējais paziņojums izrādījās neprecīzs, mēs spējām vienoties par cenu. Savukārt Kristaps Valters ir ļoti labs saspēles vadītājs, bet viņa cena vairāk velk uz Spānijas augstāko līgu, vai Itālijas augstāko līgu, vai arī Krievijas, bet ne Latvijas un ne Ventspils kluba,” kluba mājas lapā citēts prezidents Aivars Lembergs

Gandarījumu ar jaunu līgumu paudis arī Valters, kurš pēdejās sezonās bija “VEF Rīga” atpazīstamības seja un viens no rīdzinieku iemīļotākajiem spēlētājiem. Kā zināms, vefiņa vadībai savas zvaigznes pakalpojumi nešķita vajadzīgi. 

LA.lv