Mobilā versija
Brīdinājums +15.1°C
Bērtulis, Boļeslavs
Ceturtdiena, 24. augusts, 2017
31. oktobris, 2014
Drukāt

Saņem 48 Ogres iedzīvotāju iesniegumus par plūdu radītajiem zaudējumiem

Foto - LETAFoto - LETA

Pēc stiprajiem lietiem pārplūdusi Abzes upe, appludins parks Ogres novada Suntažos.

Ogres novada dome saņēmusi 48 iesniegumus, kuros iedzīvotāji lūdz materiālu palīdzību par zaudējumiem, kas radušies no oktobrī notikušajiem plūdiem, informēja domes preses sekretāre Baiba Trumekalne.

Ogres novada dome vēl nav aprēķinājusi materiālo kompensāciju apmēru, tomēr to iecerēts izdarīt nākamās nedēļas sākumā, informēja pašvaldībā.

Jau vēstīts, ka oktobra sākumā Ogri piemeklēja vērienīgi plūdi. Sākotnējās aplēses liecina, ka pašvaldības zaudējumi oktobra plūdos sasnieguši 882,8 tūkstošus eiro.

Plūdu laikā ir cietuši pašvaldības īpašumā esošie infrastruktūras objekti – ielas, ceļi, caurtekas, grāvji, dambis -, kā arī applūduši vismaz 120 īpašumi, no kuriem apmēram 50 ir dzīvojamās mājas. Ogres novada dome iecerējusi lūgt arī valdības atbalstu, lai segtu plūdu nodarītos zaudējumus.

Pievienot komentāru

“Lidoja” pa Ventspili: “BMW” vadītājs traucas ar ātrumu 226 km/h (4)Valsts policija (VP) 22.augustā ap plkst. 23:50 Ventspilī, Talsu ielā, apturējusi “BMW 535” transportlīdzekļa vadītāju, kurš atļauto 50 km/h vietā pa pilsētu traucies ar ātrumu 226 km/h, portālu LA.lv informēja VP pārstāve Madara Šeršņova.
Lielā neziņā gaida 2018. gada septembriSkolotājiem ļauj nedaudz ieskatīties jaunajā mācību saturā
Draugiem Facebook Twitter Google+