Mobilā versija
+4.1°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
31. oktobris, 2014
Drukāt

Saņem 48 Ogres iedzīvotāju iesniegumus par plūdu radītajiem zaudējumiem

Foto - LETAFoto - LETA

Pēc stiprajiem lietiem pārplūdusi Abzes upe, appludins parks Ogres novada Suntažos.

Ogres novada dome saņēmusi 48 iesniegumus, kuros iedzīvotāji lūdz materiālu palīdzību par zaudējumiem, kas radušies no oktobrī notikušajiem plūdiem, informēja domes preses sekretāre Baiba Trumekalne.

Ogres novada dome vēl nav aprēķinājusi materiālo kompensāciju apmēru, tomēr to iecerēts izdarīt nākamās nedēļas sākumā, informēja pašvaldībā.

Jau vēstīts, ka oktobra sākumā Ogri piemeklēja vērienīgi plūdi. Sākotnējās aplēses liecina, ka pašvaldības zaudējumi oktobra plūdos sasnieguši 882,8 tūkstošus eiro.

Plūdu laikā ir cietuši pašvaldības īpašumā esošie infrastruktūras objekti – ielas, ceļi, caurtekas, grāvji, dambis -, kā arī applūduši vismaz 120 īpašumi, no kuriem apmēram 50 ir dzīvojamās mājas. Ogres novada dome iecerējusi lūgt arī valdības atbalstu, lai segtu plūdu nodarītos zaudējumus.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (8)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+