Mobilā versija
+4.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
31. oktobris, 2014
Drukāt

Saņem 48 Ogres iedzīvotāju iesniegumus par plūdu radītajiem zaudējumiem

Foto - LETAFoto - LETA

Pēc stiprajiem lietiem pārplūdusi Abzes upe, appludins parks Ogres novada Suntažos.

Ogres novada dome saņēmusi 48 iesniegumus, kuros iedzīvotāji lūdz materiālu palīdzību par zaudējumiem, kas radušies no oktobrī notikušajiem plūdiem, informēja domes preses sekretāre Baiba Trumekalne.

Ogres novada dome vēl nav aprēķinājusi materiālo kompensāciju apmēru, tomēr to iecerēts izdarīt nākamās nedēļas sākumā, informēja pašvaldībā.

Jau vēstīts, ka oktobra sākumā Ogri piemeklēja vērienīgi plūdi. Sākotnējās aplēses liecina, ka pašvaldības zaudējumi oktobra plūdos sasnieguši 882,8 tūkstošus eiro.

Plūdu laikā ir cietuši pašvaldības īpašumā esošie infrastruktūras objekti – ielas, ceļi, caurtekas, grāvji, dambis -, kā arī applūduši vismaz 120 īpašumi, no kuriem apmēram 50 ir dzīvojamās mājas. Ogres novada dome iecerējusi lūgt arī valdības atbalstu, lai segtu plūdu nodarītos zaudējumus.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (20)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (23)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+