Mobilā versija
-0.8°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
3. februāris, 2016
Drukāt

Saņem izplatījuma radiosakaru atļauju (1)

Foto - LETAFoto - LETA

"Ventas-1" palaišana orbītā plānota šā gada otrajā ceturksnī ar indiešu nesējraķeti. Satelīts riņķos ap Zemi aptuveni 500 kilometru augstumā ar apriņķošanas periodu 94 minūtes pa polāru orbītu, proti, orbītu, kas šķērso Latviju.

Ventspils Augstskola (VeA) saņēmusi VAS “Elektroniskie sakari” pirmo Latvijā izdoto oficiālo izplatījuma radiosakaru tīkla lietošanas atļauju.

Tā paredz, ka augstskola varēs sazināties ar satelītu “Venta-1” noteiktās radiofrekvencēs. Atļauja būs derīga no 2016. gada 1. aprīļa līdz 2019. gada 31. martam. Līdz ar to satelītam “Venta-1” nepieciešamās radiofrekvences ir iekļautas starptautiskās radiofrekvenču koordinējošās organizācijas frekvenču reģistrā un “Venta-1” sakaru sistēma ieguvusi starptautisku juridisku aizsardzību.

“Ventas-1” palaišana orbītā plānota šā gada otrajā ceturksnī ar indiešu nesējraķeti. Satelīts riņķos ap Zemi aptuveni 500 kilometru augstumā ar apriņķošanas periodu 94 minūtes pa polāru orbītu, proti, orbītu, kas šķērso Latviju.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. klausīsimies “pik-pik-pik” kā 50.gados ?

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+