×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
30. novembris, 2016
Drukāt

Saņem stipendijas studijām

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Veikalu tīkls “Rimi” ziedošanas kampaņas “Find and Fund” ietvaros piešķīris stipendijas trīs Rīgas Ekonomikas augstskolas (REA) studentiem.

Katra stipendija ir 10 500 eiro vērta, un to var izmantot mācību maksai trīs gadu garumā. Stipendija tika piešķirta Līvai Bileskalnei no Tukuma, Anetei Kristiānai Jansonei no Rīgas un Adelei Ramelitei no Viļņas Lietuvā. “Rimi” stipendiātiem piešķirs arī apmaksātas prakses vietas uzņēmumā, kā arī sniegs padomus viņu karjeras izaugsmē. “Rimi” stipendija piešķirta REA Absolventu asociācijas šā gada rudenī uzsāktās kampaņas ietvaros. Kampaņā plānots piesaistīt vismaz 300 000 eiro REA jauno studentu stipendijām.

Jau pirmajā kampaņas dienā savākts nepieciešamais ziedojums stipendijām trīs studentiem, taču finansējuma vākšana turpinās.

Šī gada “Find and Fund” kampaņa ir īpaša ar to, ka potenciālais mecenāts var ne tikai nodot savu naudu kopējam finanšu fondam, bet arī interaktīvā veidā personīgi izvēlēties, kuram no studentiem ziedot līdzekļus stipendijas nodrošināšanai.

REA Absolventu asociācija, iesaistot simtiem absolventu, katru gadu saziedo desmitiem tūkstošu eiro augstskolas attīstībai un studentu stipendijām. Kampaņas ilgtermiņa mērķis ir rast iespēju visiem studentiem mācīties Rīgas Ekonomikas augstskolā bez mācību maksas, kā arī konkurēt ar pasaules mēroga augstskolām, tostarp elitārajām ASV skolām neatkarīga finansējuma piesaistē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+