Mobilā versija
+4.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
5. februāris, 2015
Drukāt

Saņem vienības karogu (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Nacionālo bruņoto spēku augstākais vadonis Valsts prezidents Andris Bērziņš vakar Nodrošinājuma pavēlniecībai svinīgā ceremonijā pasniedza vienības karogu.

Centralizējot bruņoto spēku nodrošinājuma funkciju izpildi, Nodrošinājuma pavēlniecība izveidota 2001. gada 1. februārī. Tās galvenais uzdevums ir vienību centralizētā un tiešā nodrošināšana ar uzdevumu izpildei nepieciešamajiem materiāli tehniskajiem līdzekļiem un visu veidu pakalpojumiem, tādējādi ļaujot tām koncentrēties uz apmācībām un kaujas gatavības uzturēšanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Dievs svētī Latviju!

  2. Ar ko arī apsveicu! Bet tas ceļš gan bija pāāārāk ilgs. Kapelānam Raimim labu veselību. Brīnos, ka Babris vēl tur…

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (21)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (23)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+