×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.7°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
16. oktobris, 2017
Drukāt

Saņemtā nauda nebija tāda, par kādu sapņoja īpašnieki: “Stendera” pārdošana ķīniešiem ir tikai sākums (6)

stenders

No rīta kūka ar 16 svecītēm par godu uzņēmuma dzimšanas dienai, bet pēcpusdienā parakstīts līgums par uzņēmuma pārdošanu, šādu dienu septembra beigās piedzīvoja Latvijas kosmētikas ražotājs “Stenders”.

Ļoti neveiksmīgi lēmumi par investīcijām Singapūrā un Filipīnās pārvilka treknu svītru sapņiem par pasaules iekarošanu. Divu gadu laikā uzzīmētie plāni nerealizējās, pieļautas vēl dažas kļūdas un problēmas ar naudas plūsmu bijušas klāt. Sarežģītajā situācijā palīgā nesteidzās arī bankas. Projektos uz neatgriešanos zaudēts daudz naudas, kuru dēļ nācās pārdot uzņēmumu.

Darījuma summu bijušais 40% uzņēmuma līdzīpašnieks Jānis Bērziņš nevēlas atklāt, bet pats viņš miljonu nav dabūjis. Par “Stendera” daļām saņemtā nauda nebija tāda, par kādu sapņoja īpašnieki, veidojot biznesu.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. katra nākamā intervija Atbildēt

    vai infa pārliecina ka bijušais īpašnieks stāsta muļķibas. jo galu galā ir/bija pāri par 220 veikaliem 27 valstīs un tik plaš veikalu tīkls sabruka viena veikala singapūrā atvēršana un 1 biroja filipīnās? jā tas maksā naudu, bet ja vēra vaļā tad jau naudas plūsma bija pozitīva. tātad tā ir tukša muldešana, problēmas ir citur, un iespejams ka jau sen un pamatigas.
    no otras puses par to ka pārdos ķiniešiem gāja bauma jau tad kad sāka ķīnu iekarot (83 veiki) un ticamak ka beidzot ari plāns izdevās. varbut ka ne tik trekns kā bija cerets, jo galu galā nopirka jau tikai brendu, vārdu, receptes. nu ražotni, bet tas viss nemaksā miljonus, tas nav ne it ne telekominikaciju uzņemums, bet parasta ražošana/tirgošana

  2. Eiropu pārņems dzeltenā rase. Sāk piepildīties.

  3. Intervijā ar bijušo Stendera īpašnieku izskanēja, ka bizness cietis krahu un bija jāpārdod pārgudra konsultanta sniegto padomu dēļ. Tā ir Latvijas nelaime – būt lētticīgiem un uzticēties visādu ekspertveidīgo un konsultantu padomiem.

  4. Žēl, ka latviešu uzņēmējiem nepaveicās, daudziem šī produkcija patika. Man gan bija jācenšas aizturēt elpu un ātri paiet garām Stendera stendiem, manas plaušas tās smaržas nespēja turēt. Pārdevējas tur laikam bija īstas dzelzs lēdijas.

Draugiem Facebook Twitter Google+