Kultūra
Mūzika

“Sanmarīno kamerdziedoņi” Rīgā atskaņos arī Pērta un Dubras sakrālo mūziku0

Publicitātes foto

Piektdien, 22. martā, plkst. 18 starptautiskas turnejas ietvaros ar koncertu Rīgas sv. Pētera baznīcā uzstāsies “Sanmarīno kamerdziedoņi” (ASV) diriģentes Tamijas Aldermanes vadībā, informē koncerta rīkotāji.

“Sanmarīno kamerdziedoņi” atskaņos gan sakrālās, gan dažādu laiku un komponistu laicīgās kormūzikas skaņdarbus. Koncerta programma būs iedalīta četrās tematiskās daļās – “Par mātēm un tēviem”, “Par dzīves ceļiem”, “Par vēlmēm un sapņiem” un “Par ardievām”.

Īpaši koncertiem Latvijā un Igaunijā koris repertuārā iekļāvis arī izcilā latviešu sakrālās mūzikas komponista Riharda Dubras “Ave Maria” un igauņu komponista Arvo Pērta “Svētā Dievmāte”.

“Sanmarīno kamerdziedoņi” lepojas ar vairāk kā 40 gadu senām mūzikas tradīcijām skaistajā Dienvidkalifornijā. Kora diriģente Tamija Aldermane (Tammi Alderman) ir Sanmarīno vidusskolas kormūzikas un vokālās mūzikas katedras vadītāja. Jau vairāk nekā 15 gadu Aldermane vada koledžas, vidusskolas un pamatskolas korus Kolorādo un Kalifornijā. Viņas kori pastāvīgi saņem augstākos novērtējumus gan vietēja, gan valsts mēroga festivālos un konkursos.

Pateicoties labdaru atbalstam, ieeja koncertā būs bez maksas.

LA.lv