Sports
Motoru sports

Sāpes ir neizturamas – motokrosa kantētājs Mucenieks ārstēšanos turpina mājās0

foto: Facebook

Smagā kritienā cietušais blakusvāģu motokrosa kantētājs Elvijs Mucenieks pirmdien izrakstīts no slimnīcas.

Mucenieks 25.aprīlī Spānijā, iesildoties pasaules čempionāta trešā posma sacensībām, trasē piedzīvoja kritienu, kā rezultātā lauza piecas ribas un arī muguras skriemeli. Sportistam uzreiz tika veikta operācija, un viņš kādu laiku uzturējās Spānijā, bet pagājušajā nedēļā tika pārvests uz Beļģiju.

Savukārt pirmdienas vakarā motoklubs “X99″/”Slīterāni” vēstīja, ka Mucenieks ir izrakstīts no slimnīcas.

“Lieliskas ziņas! Elvijs ir iemainījis trīs riteņus pret četriem un sarkanās plāksnes vietā ticis pie zelta. Šodien aizvadīta pēdējā diena slimnīcā un turpmāk ārstēšanas noritēs mājās apstākļos,” raksta motoklubs, bet piebilsts, ka sportistam sāpes pārvietošanas procesā ir neizturamas.

Šobrīd Muceniekam ir nepieciešama sešu nedēļu atpūta, lai pilnībā saaugtu muguras skriemelis, un tad jau sekos turpmākais rehabilitācijas process.

Vēl sezonas pirmajā posmā Nīderlandē Mucenieks kritienā lauza plaukstas kaulu, taču tik un tā piedalījās sacensībās, noslēgumā ekipāžai izcīnot septīto vietu.

Mucenieks ar franču pilotu Valentēnu Žiro pērn kļuva par pasaules vicečempioniem.

Nākamais pasaules čempionāta posms pēc nepilnām divām nedēļām norisināsies Ukrainā.

Šosezon divi no 13 posmiem notiks Latvijā, sestajam etapam jūnijā risinoties Cēsīs, bet desmitajam posmam jūlijā notiekot Stelpē.

LA.lv