×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.3°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
2. marts, 2017
Drukāt

Sapnis spēlēt futbolu palīdzēja uzvarēt vēzi. Raivis Hščanovičs

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Septiņu gadu vecumā man tika konstatēts audzējs nierē, taču sapnis par futbolista karjeru palīdzēja uzvarēt ļauno slimību, tā teic kādreizējais Latvijas futbolists Raivis Hščanovičs.

Raivis pirms trim gadiem dibināja labdarības fondu “RH 3 fonds”, kas, izsolot dažādu pazīstamu sportistu ekipējumu, vāc līdzekļus un palīdz bērnu rehabilitācijā pēc vēža. Piemēram, šobrīd mājas lapā rh3fonds.lv iespējams iegādāties volejbolista Mārtiņa Pļaviņa spēles kreklus, hokejista Jēkaba Rēdliha ķiveri, Latvijas futbola izlases kreklu ar spēlētāju autogrāfiem, paralimpietes Diānas Dadzītes olimpisko spēļu jaku.

Kopā fonds savācis ap 24 tūkstošiem eiro un katru gadu tiek rīkoti dažādi pasākumi, lai palīdzētu bērniem un viņu vecākiem atgriezties dzīvē.

Hščanovičam februārī apritēja 30 gadi, savulaik viņš bija perspektīvs aizsargs un ir vienīgais Latvijas futbolists, kas spēlējis MLS līgā Ziemeļamerikā pārstāvot “Toronto” vienību. “Slimība manu sapni piebremzēja, bet spītība un neatlaidība, sapnis mani turēja tonusā. Pārliecība izvilka. Vēlāk radās ideja, ka ar savu dzīves pieredzi varu daudziem palīdzēt, par labdarības fondu. Mērķis ir palīdzēt bērniem, saprast, ka var izārstēties un piepildīt savu sapņus. Ir jāuzstāda savi mērķi un jāiet uz tiem,” video klipā stāsta Raivis Hščanovičs.

Atbalstīsim viņa centienus un palīdzēsim bērniem!

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+