Mobilā versija
-3.3°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
6. jūlijs, 2016
Drukāt

Sapņu spogulis sievietēm. Grimu uzklāsi augsto tehnoloģiju stilā!

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kompānija “Simplehuman” radījusi spoguli, kas īpaši pielāgots, lai sievietēm būtu pēc iespējas vieglāk uzkrāsoties.

“Sensor Mirror Pro” spogulis seju var pietuvināt 5 vai 10 reizes, kas acu, skropstu u. c. sievietēm svarīgo vietu krāsošanu padarītu pēc iespējas precīzāku.

Tāpat spogulim ir “tur-lux” gaismas sistēma, kas sasniedz 90 punktus krāsu atveides indeksā. Jo tuvāks skaitlis simtam, jo gaisma dabiskāka, kas ir svarīgi kosmētisko līdzekļu uzklāšanai.

Tāpat spogulī iestrādātas LED spuldzes, kas automātiski pazīst, kad spogulim pretī nosēdusies daiļava. Spogulis gan maksā prāvus 250 dolārus, taču dāmas savu atmaskotāju noteikti novērtēs.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (6)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+