Mobilā versija
+3.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
16. oktobris, 2016
Drukāt

Sāra Džesika Pārkere atklāj, par ko jūtas vainīga

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Aktrisei Sārai Džesikai Pārkerei (Sarah Jessica Parker) ir vainas sajūta par to, ka tik maz izdodas būt kopā ar ģimeni, jo viņai patīk savs darbs. Aktrise esot pastāvīgi iekšējā konfliktā, jo ir gan mamma 13 gadus vecajam dēlam Džeimsam (James) un septiņgadīgajām dvīnēm Tabitai (Tabitha) un Loretai (Loretta), kuras audzina kopā ar vīru Matveju Broderiku (Matthew Broderick), gan viņu aizrauj savs darbs.

“Kļūšana par vecāku, maina tevi visos iespējamos veidos, bet iekšējais konflikts ir tajā, ka tu vēlies būt arī citās dzīves daļās,” atklāja aktrise.

“Esmu dzirdējusi, ka ir strādājošas mātes, kas jūtas vainīgas par to, ka viņām patīk viņas darbs. Tā ir citādāka situācija, kas, starp citu, Amerikā ir izplatīta – sievietes strādā divos trijos darbos un jūt ciešanas, nevis vainas izjūtu, jo viņām savs darbs nepatīk. Tas ir laiks prom no bērniem. Tomēr tā ir citādāka pieredze,” atzīmē Sāra Džersika Pārkere.
Avots: timesofindia.indiatimes.com

Pievienot komentāru

"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+