Apbrīno

Sāra Polsone seriālā “Feud” varētu atveidot princesi Diānu 16

Foto – Leta/AP

Neoficiāli izskanējis, ka amerikāņu aktrise Sāra Polsone seriāla “Feud” (“Strīds”) otrajā sezonā atveidos Velsas princesi Diānu.

Tādas baumas rosināja 68 gadus vecās amerikāņu aktrises Keitijas Beitsas izteikumi nedēļas nogalē Beverlihilzā notikušajā forumā “Paleyfest”, kad viņa Polsoni nodēvēja par “tautas princesi”, lai gan šādi tiek dēvēta visā pasaulē iemīļotā princese Diāna, kura pirms 20 gadiem gāja bojā autoavārijā Parīzē.

Februārī amerikāņu telekanāls “FX” paziņoja, ka britu troņmantnieka prinča Čārlza un viņa pirmās sievas Diānas stāsts būs “Feud” otrās sezonas epicentrā. Seriāla otrās sezonas desmit sērijas veidos seriāla “Glee” (“Radīti skatuvei”) izpildproducents Raiens Mērfijs.

Polsone ir piedalījusies vairākos Mērfija projektos, tostarp visās septiņās seriāla “American Horror Story” sezonās un seriālā “American Crime Story: The People vs. OJ Simpson”.

Beitsa “PaleyFest” diskusijā ar faniem izteica vēl vairākas netiešas norādes, kas mudina domāt, ka Polsonei būs galvenā loma arī jaunajā Mērfija projektā.

Arī pati Polsone šomēnes izklaides kanālam “Entertainment Tonight” teica, ka būtu priecīga tēlot princesi Diānu. Viņa gan smejoties piebilda, ka vēlas iejusties karalienes mātes lomā, bet Mērfijs diezin vai viņai to ļaušot. Tāpat viņa pieļāva iespēju atveidot kādu no britu karaļnamā iecienītajiem suņiem korgijiem.

Prinča Čārlza un Diānas Spenseres, kuru vecuma atšķirība bija 13 gadu, laulība ir izpelnījusies plašu uzmanību, jo prinču Viljama un Harija vecāku laulību vienmēr pavadījušas dažādas baumas par nesaskaņām.

Gados vecākā vīra uzmanības trūkuma dēļ Diāna sākusi dēku ar majoru Džeimsu Hjūitu, kā arī cīnījusies ar depresiju, bulīmiju un tieksmēm sev nodarīt pāri. Bet princis Čārlzs iesaistījies vairākās dēkās, visvairāk alkstot pēc senās mīlas Kamillas Pārkeres Boulzas, kuru viņš beidzot 2005. gadā apprecēja.

Gadu pēc 1981. gadā noslēgtās laulības šķiršanas – 1997. gadā – tobrīd 36 gadus vecā Diāna gāja bojā autoavārijā Parīzē.

“Feud: Charles and Diana” pirmizrāde paredzēta 2018. gadā. To veidos Mērfijs sadarbībā ar Džonu Robinu Baitcu.

Seriāla pirmā sezona, kuru veidoja astoņas sērijas, bija veltīta Betas Deivisas un Džoanas Krofordas nesaskaņām, kad viņas strādāja pie 1962. gada filmas “What Ever Happened to Baby Jane?”. Galvenās lomas tajā atveidoja Sjūzena Sarandona un Džesika Landže.

Mērfijs pēc pirmās sezonas atzina, ka nevēlas vairāk atainot divu sieviešu konfliktu, kā arī nevēlas vairāk iedziļināties Holivudas strīdos.

LA.lv