Saramotinam 23. vieta pasaules čempionātā 0

Pasaules čempionātā riteņbraukšanā Florencē (Itālija) 57 kilometru individuālajā distancē Aleksejs Saramotins izcīnīja 23. vietu. Par pasaules čempionu trešo gadu pēc kārtas kļuva vācietis Tonijs Martins.

Jau rīt Krievijas raķetes var lidot uz jebkuru valsti. Zelenskis par iespējamiem draudiem Eiropai 188
Šoreiz “šefs” ir pielaidis kolosālu kļūdu. Vai Krievijas elite patiesībā gaida Putina nāvi? 41

Saramotins distancē devās viens no pirmajiem un ilgu laku tieši Latvijas riteņbraucēja sasniegtais rezultāts bija kā orientieris citiem. Kad bija finišējuši visi, Saramotinam izrādjās 23. labākais rezultāts. Vietu izteiksmē tas ir par 20 augstāk kā pasaules čempionātā pirms gada.

Par pasaules čempionu trešo reizi pēc kārtas kļuva vācietis Tonijs Martins, turklāt šoreiz uzvarot ar teju vai fantastisku 46 sekunžu pārsvaru, distancē uzrādot vairāk kā 52 km/h lielu vidējo ātrumu. “Martins šodien bija kā no cta līmeņa,” atzina sudraba medaļas ieguvējs brits Bredlijs Vigins, kuram tikai par divām sekundēm izdevās apsteigt šveicieti Fabio Kančelaru.