Aleksejs Saramotins

Saramotinam devītā vieta “Vuelta a Burgos” velobrauciena otrajā posmā 0

Latvijas riteņbraucējs Aleksejs Saramotins, kurš pārstāv Šveices komandu “IAM Cycling”, ceturtdien izcīnīja devīto vietu Spānijā notiekošā daudzdienu velobrauciena “Vuelta a Burgos” (UCI kat.2.HC) otrajā posmā, turklāt par uzvarētāju kļuva viņa komandas biedrs Mateo Peluki.

“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm 24

152 kilometrus garā posma sprinta finišā “IAM Cycling” komanda ļoti sekmīgi līdz finišam nogādāja Peluki, turklāt ceturto vietu izcīnīja cits šīs vienības braucējs Visente Reijness no Spānijas.

Šis panākums Saramotinam deva arī septiņus punktus labāko sprinteru ieskaitē.

Kopvērtējumā līderpozīciju saglabāja mājinieks Hosē Huans Lovato (“Movistar”), bet tāds pats laiks tagad ir arī Peluki. Tikmēr Saramotins kopvērtējumā pakāpās uz 60.vietu, līderiem zaudējot minūti un četras sekundes.

Sacensības piecu posmu garumā ilgs līdz svētdienai.

Kā ziņots, otrdien Saramotins oficiāli tika iekļauts “IAM Cycling” komandas sastāvā augusta izskaņā paredzētajās prestižajās “Vuelta Espana” daudzdienu velobrauciena sacensībās.

Pērn “Vuelta Espana” nepiedalījās neviens no Latvijas riteņbraucējiem. 2012.gadā šajās sacensībās Gatis Smukulis kopvērtējumā izcīnīja 117.vietu, bet vēl gadu iepriekš Saramotins ierindojās 166.vietā.