Mobilā versija
+14.9°C
Janīna, Linda
Pirmdiena, 21. augusts, 2017
6. marts, 2017
Drukāt

Sieviete iekrīt mājas ventilācijas šahtā

Iesprūdusī sieviete. Ekrānšāviņš no RPP videoIesprūdusī sieviete. Ekrānšāviņš no RPP video

4.martā neilgi pēc pulksten 1 naktī Rīgas pašvaldības policija devās uz izsaukumu Sarkandaugavā, kur kāda sieviete bija staigājusi pa ēkas jumtu un iekritusi ventilācijas šahtā.

Policisti sākumā mēģināja sievieti dabūt ārā no šahtas saviem spēkiem, bet pēc neilgiem pūliņiem nepieciešami papildspēki. Pāris minūtes vēlāk notikuma vietā ieradās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests​ un, demontējot daļu no ventilācijas šahtas, kopīgiem spēkiem abu dienestu darbiniekiem izdevās sievieti izglābt.

Arī tad, kad sieviete jau bija izglābta, viņa joprojām nevarēja paskaidrot, kā viņa šahtā nokļuvusi un ko darījusi uz jumta, skaidrojot, ka notikušo vienkārši neatceroties. Par laimi šajā gadījumā šahtā esošais ventilators bija izslēgs, jo sieviete bija iesprūdusi tieši blakus ventilatoram, un, ja tas darbotos, traumas varētu būt daudz pamatīgākas.

Pēc izglābšanas 45 gadus vecā sieviete nodota mediķu rīcība, jo bija guvusi sasitumus un muguras traumu.

Pievienot komentāru

Mēģinot nodzēst liesmas automašīnā, ugunsgrēkā cietis vīrietisVakar, mēģinot nodzēst ugunsgrēku, kurā dega automašīna, cietis vīrietis, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Šaboha. Sestdien plkst.8.44 VUGD
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+