×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.9°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
28. novembris, 2014
Drukāt

Traks vai nē? Veselības ministra Gunta Belēviča portrets (21)

Foto - LETAFoto - LETA

“Tas cilvēks taču ir pilnīgi traks!” ne viens vien pašreizējais koalīcijas politiķis saķēra galvu, kad lūdzu raksturot jauno veselības ministru Gunti Belēviču. Pat viņa partijas biedri no ZZS rindām lietoja tādus maigākus eifēmismus kā “neordinārs” un “ekstravagants”, bet citu politisko spēku pārstāvji ironizēja, ka Belēvičs esot tik atrauts no realitātes, ka varētu būt pat no citas planētas.

Pats Belēvičs nav pārsteigts par šādām atsauk­smēm, tikai rūgti pasmaida. “Laikam jau ir traki – prasīt veselības aprūpes finansējumu piesaistīt kādiem procentiem un uzstāt uz to, lai šis skaitlis tiktu ierakstīts valdības deklarācijā. Tāpat laikam traki ir prasīt, lai tiktu izpildīti dotie solījumi. Ja šis trakums rezultējas pozitīvā nozīmē sabiedrībai, tad viss ir kārtībā. Redzot, ka izdevies izcīnīt papildus 31 miljonu veselības aprūpei, varu teikt tikai vienu – lai dzīvo trakie! Lai pēc neskaitāmiem kritieniem nepadotos, bet pieceltos un turpinātu ceļu, arī nepieciešams zināms trakums. Un tādēļ tikai trakie sasniedz kalna virsotni, lai ieraudzītu nākamās virsotnes. Šāds cilvēks, kurš vienmēr panāk savu, apkārtējiem šķiet grūti panesams. Tādēļ viņš var izpelnīties arī ļaunākus apzīmējumus. Bet, ja kāds vēl uztraucas, tad varu nomierināt – medicīniskā nozīmē es neesmu traks un Tvaika ielā neesmu uzskaitē!”

Pievienot komentāru

Komentāri (21)

 1. Vēl viens Puķu Ansis!

 2. Lielisks biznesmenis, bet tikai lūdzu uz savas kabatas rēķīna! VISS, KAS IR SASNIEGTS IR PAŠA NOPELNS[ CIK ZINU], PROBLEMĀTISKI, BET IT KĀ VISAS PARĀDSAISTĪBAS ESOT NOKĀRTOJIS.CILVĒKS AR IZGLĪTĪBĀM VAIRĀKĀM. BIZNESMENIS, BET KĀ MINISTRS-?

  • parādsaistības nokārtoja, jo izpārdeva savas lauksaimniecības zemes.
   un par to, cik nu viņa bagātībā paša nopelns, vēl nevar zināt. cilvēkam, kas bijis saistīts ar VDK var būt arī kāda cita nopelns. stukačs viņš bija jau skolā, un jūs kāds ticiet, ka tumšajos padomju laikos tā vienkārši varēja aizbraukt mācīties uz rietumvāciju? pat parastam tūristam braucot uz rietumiem bija jāparakstās par ziņošanu, kur nu vēl tādam, ko palaida tur uz mācībām. un piezīmēsim, ka savickis viņam ir ĻOTI labs draugs, nevis vienkārši partneris, kā to te avīze pasniedz.

 3. kas sunim asti cels, ja ne pats, tas arī viss, tāda lielīšanās vien ir, pats par varēm visur lien, izrādās un uzspiež sevi, kā nebijušu veiksminieku un gudrinieku, nez kāpēc sabiedrība šo nevirza? Pašam jārosās, lai tak beidzot pamana, publikskā paštīksmināšanās ap sevi un visās intervijās viens un tas pats!

 4. Jā, nenormālas ambīcijas komplektā ar naudaskāri, jebkuras (likuma) šķirbas izmantošanu sava labuma gūšanai, uzmanības deficītu un negodīgumu attiecībās ar valsti, nodokļiem, likumiem. Patoloģijas.
  šim kundziņam veselības ministrija ir kārtējais privātā biznesa projekts, tāpat kā ašš un marsietim. Ne par matu labāks.

 5. Esmu par tiem, kuriem ir idejas, kaut arī trakas! Repše, Ķīlis, Belēvičs…u.c. dažreiz pat Šlesers…!

 6. mīļie žurnālisti, ja jau rakstiet par gunti un 1. vidusskolu, tad rakstiet visu kā bija. guntis šo skolu nav beidzis, jo bija spiests pamest mācības neilgi pirms eksāmeniem stučīšanas skandāla dēļ. belēvičs nosūdzēja klases audzinātāju par homoseksuālismu, lieta nonāca prokuratūrā, skolotāju attaisnoja, bet guntim nācās ar kaunu aiziet no skolas un pabeigt mācības 2. vidusskolā.

 7. Kaut kas līdzīgs ar Repši…Milzīgas ambīcijas un arī tieksme labi nopelnīt, skaisti dzīvot.
  Tas , kā redzam, ne vienmēr saskan ar deklarāciju strādāt tautas labā. Drīzāk jau saskatīta iespēja kāpt pa karjeras kāpnēm uz augšu. ZA akadēmiķa un prezidenta gods gan laikam vairs nespīd, toties cerības piekļut pie valdības grožiem Belevičam liekas tīri viegli sasniedzams solis.

 8. belēvičs ir nevis traks, bet parasts liekulis un melis, kam minētās ambīcijas apvienojas ar pataloģiskām ambīcijām, varaskāri un narcisismu.
  daži liekulības piemēri – pirms vēlēšanām reklamējas kā vīrs, tēvs un vectētiņš, pēc vēlēšanām nākošajā dienā paziņo, ka pamet sievu dēl 20 gadiem jaunākas. tēlo zaļo, bet pērk 6litru bentlijus ar ko vizināties. runā par nodokļu maksāšanu, bet pats nemaksā ku vien var, pat galerijās pērkot mākslu to dara nevis oficiāli un ar nodokļu nomaksu, bet pa kreiso. un tā tālāk.

  tā ka neko labu mūsu medicīnas nozarei neparedzu.

 9. Interv normāla. Es gan būtu tik traka, ka atrastu vēl vairākus trakos un nostumtu Brigmani ceļa malā, veci koki čīkst ceļa malās. Baidos tik, ka Belē viča trakums nesavieno politiski (un ne tikai) farmāciju un medicīnu, tās zāļu blaknes uz tautu jau “labi pastrādājušas”

 10. Nu re. Būs mazāk tenku, aizmuldēšanas, “nolatviskošanas”! Laba intervija un ļoti laicīga!

 11. mākslā sajēdz, tas fakts! Godkārīgs nerāli 😀 Pārējo rādīs laiks.

 12. Laba un saturīga intervija. Lai izdodas visi uzstādījumi un pēc ministrēšanas izdarītās lietas varētu tikt saistītas tieši ar Belēviča kungu.

 13. zem interesantas bildes nofotografēts

 14. Jau pati saistībs ar ZZS ir kompromitejoša.Nezin vai par veselības ministru ir derīgs cilvēks ar šādu dzīves pieredzi.Drīzāk var domat ka viņš šo amatu ir saņēmis kā bonusu.

 15. Novēlu veiksmi un izdošanos visas jomās.Par “traku” Saeimā daudzi vērtē tikai tāpēc, ka viņš “deg” par savu ideju un arī cīnās.Lai izdodas pieradīt, parādit un paveikt visu ieplānoto, lai sapurina to SŪNU CIEMU.No sirds vēlu.

 16. Jādod iespēja ministram sevi pierādīt.

 17. tikai nevajag to žēlabaino stāstu, ka aptieku tīklu pārdeva nosacīto likuma izmaiņu dēļ … Visiem tak’ zināms, ka lielākā daļa Latvijas aptieku pieder pāris ķēdēm. Drīzāk tad ir bijušas citas problēmas, kāpēc tīklu pārdeva.

 18. Būtu labāk vairāk strādājis ministrijā nevis nemītīgi pa visiem iespējamajiem mēdijijem skaidrījis apkārt, savu patoloģisko godkāri apmierinādams.

Draugiem Facebook Twitter Google+