Horoskopi un mistika
Ezoterika

Sarežģīto sieviešu horoskops. Pirms sāc attiecības, noteikti izlasi!0

Foto: Pexels

Īsāk sakot, ja tava izredzētā ir dzimusi kādā no šīm zīmēm, tad tev atkal ir nepaveicies, brīdina astrologi.

Attiecību pasaule var būt pārsteidzoša, bet tāpat arī nepielūdzama. Tu nekļūsti jaunāks un ar gadiem izdari spiedienu pats uz sevi, lai atrastu meiteni, ar kuru tev būs patiešām spēcīga saikne. Un diezin vai tu vēlēsies novecot vienatnē.

Tu vēlies nodzīvot savu dzīvi ar kādu īpašu cilvēku. Ar to, uz kuru tu tik tiešām varēsi paļauties pat sliktākajos savas dzīves brīžos.

Un viss sākas ar randiņu. Tu, iespējams, esi puisis, kurš nav spējis sasniegt lielus panākumus savā darba sfērā. Bet varbūt tev ir pārāk maza pieredze. Neatkarīgi no tā, tu vienalga vēlies pārliecināties, ka tu esi uz īstā ceļa, lai atrastu savu sapņu sievieti.

Tu vēlies uzlabot panākuma iespējas visdažādākajos veidos. Bet tāpēc ir jāsāk ar sevi. Tev jābūt pārliecinātam, ka tev pa spēkam nopietnas attiecības. Pārliecinies, ka tev ir atbilstošs pasaules redzējums un temperaments, lai būtu labs partneris attiecībās. Citādi, lai kāda arī būtu meitene, tu nevarēsi saglabāt ar viņu attiecības visu dzīvi.

Bet ko darīt, ja tu jau sen esi gatavs, bet joprojām neesi atradis veiksmi attiecībās? Tad ir ļoti iespējams, ka tu vienkārši satiecies ar neīstajām meitenēm atkal un atkal. Visums mums vēsta, ka ir meitenes, kuras nav īsti piemērotas attiecībām. Tāpēc ir vienkārši jāturas tālāk no dažām zodiaka zīmēm.

Protams, vajag atcerēties: tas nebūt nozīmē, ka meitenes, kuras dzimušas konkrētajā zodiaka zīmē, nekad nekļūs laimīgas un veiksmīgas romantiskajās attiecībās.

Vienkārši viņām piemīt noteiktas personības iezīmes, kas traucē uzturēt veselīgas attiecības, kuras būtu pilnas mīlestības. Tad lūk, noskaidrosim, kuru trīs zīmju pārstāves nebūs tās labākās draudzenes.

Auns

Meitene – Auns mīlēs kontrolēt katru mazāko un nenozīmīgāko aspektu attiecībās. Tas nav tāpēc, ka viņa tevi necienītu kā personību. Viņa vienkārši tāda ir pēc dabas.

Auni plāno absolūti visu. Un pat mazākajam sīkumam attiecībās jābūt savā vietā. Sākumā, pateicoties savai pašpārliecībai, viņas piesaista cilvēku pie sevis. Bet vēlāk šī pārliecība izpaužas kā hiperkontrole un varas demonstrēšana, un ar to nav viegli samierināties.

Meitene – Auns neatbildēs uz jūtām cilvēkam, kurš nebūs tikpat spēcīga un “izdevusies” personība kā viņa pati. Vienlaikus šīs meitenes attiecībās nevēlas cīņu par varu, un to vajag vienmēr atcerēties.

Jaunava

Jaunavām piemīt viena īpašība, kas viņas padara par ne pārāk pievilcīgām partnerēm attiecībās – viņu kritiskā un nosodošā daba. Viņām ir ļoti augsti standarti, un viņas ir perfekcionistes.

Viņa no tevis sagaidīs vairāk, nekā tu spēj realitātē paveikt. Un viņu gluži labi apmierinās, ja tu jutīsies slikti tāpēc, ka nespēj atbilst viņas standartiem. Meitene – Jaunava tic, ka viņai ir tiesības uzstādīt latiņu ļoti augstu, un viņai ir absolūti vienaldzīgi, cik stipri tu centīsies, lai šo latiņu sasniegtu.

Skorpions

No visām zodiaka zīmēm Skorpions, iespējams, ir pati interesantākā un oriģinālākā zīme. Skorpioni parasti nav slikti cilvēki. Viņiem ir vesels lērums pozitīvu īpašību.

Saistītie raksti

Skorpioni ir gudri, saprotoši, organizēti un pārsteidzoši atbildīgi. Bet viņiem tiešām ir grūti uzņemties saistības un tās ievērotu.

Skorpioniem ir īpaša pieeja lietām, un viņām nepatīk, kad nākas pielāgoties kāda cita vēlmēm. Lai sagaidītu no meitenes – Skorpiona nopietnas attiecības, ir jābūt ļoti pacietīgam, sevi ir burtiski jāvelta viņai.

Un vienalga pastāv liela iespējamība, ka tev beigās nāksies vilties.

(Pēc ārzemju preses materiāliem)

LA.lv