×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
13. novembris, 2014
Drukāt

Sargeņģeļu horoskops visām zodiaka zīmēm. Uzzini, kurš ir tavs aizstāvis (2)

1. Vai tu tici enģeļiem?

1no5
pasludinasana


Vai tu tici eņģeļiem? Ja tici, tad tev ir labs sabiedroties. Tad kāda ir patiesība par enģeliskām būtnēm?
Eņģeļi bieži vien veic noteiktus uzdevumus. Patiesībā, daži saka, ka eņģelis ir šis uzdevums un tiklīdz tas ir paveikts – eņģelis pazūd un, cerams, atkal parādās, kad rodas nepieciešamība.

Gadsimtu laikā, zināšanas un dogma ir piešķīrusi vārdus, izskatus un funkcijas, kuras veic noteikti eņģeļi. Piemēram, tiek sacīts, ka eksistē septiņi dievišķā troņa erceņģeļi, bet tikai divi vai trīs savā vārdā parādās Bībelē atkarībā no tā, par kuriem svētajiem rakstiem ir runa. Korāns atsaucas uz vairākiem eņģeļiem un to vārdiem.

Hinduistu ticībā eksistē debešķīgas būtnes – apsaras, dakini un devas, kuras dejo un novērš viedu vīru uzmanību, lai pārliecinātos, ka dievi paliek augstākie.

Budismā ir bodisatvas, apgaismotas būtnes, kuras ir sasniegušas un nopelnījušas pašu pilnību, bet ir apsolījušas palikt starp mums, ne tik perfektajiem cilvēkiem, kamēr vien visi nav tikuši apgaismoti.

Japānā ir tenjo, skaistas sievišķīgas būtnes ar spalvu kimono, kuri ļauj viņām ceļot starp debesīm un zemi.

Korejiešu tradīcijā eksistē līdzīgas dievišķīgas būtnes, kuras tiek dēvētas par sunjo. Persiešu tradīcijās tiek runāts par eņģeļiem ar diviem, četriem, vai sešiem spārniem.

Spārni ļauj eņģeļiem momentā parādīties un atkal pazust tik ātri, ka cilvēka acs to nespēj saskatīt.

Kristiešu, jūdaisma un islāma ticībās ir enģeļi un erceņģeļi, kuri nes ziņas no Dieva. Ziemassvētku stāstā debesis ir pilnas ar eņģeļiem, kuri ganiem pastāstīja par Kristus dzimšanu. Ja tu svini Ziemassvētkus, iespējams, tavā eglītes galotnē ir zvaigzne vai eņģelis.

Rietumu tradīcijās eksistē vairākas asociācijas ar četriem erceņģeļiem – Mihaēlu, Gabriēlu, Rafaēlu un Uriēlu. Mēs viņus varam saistīt ar četriem pamata virzieniem, četriem gadalaikiem un četriem astroloģiskajiem elementiem. Erceņģeļi arī atbild katrs par savu nedēļas dienu, kā to jau aprakstījām eņģeļu horoskopā katrai nedēļas dienai.

  1. Vai tu tici enģeļiem?
  2. Uguns
  3. Zeme
  4. Gaiss
  5. Ūdens

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Mans sargeņģelis Kahetels ir man palīdzējis!

Draugiem Facebook Twitter Google+