Mobilā versija
+1.9°C
Grieta, Strauta, Rebeka
Pirmdiena, 23. janvāris, 2017
19. novembris, 2015
Drukāt

Sarīko slaktiņu pie «Russia Today» redakcijas (1)

Foto AFP/LETAFoto AFP/LETA

Divi cilvēki gājuši bojā ar nazi bruņota palestīnieša uzbrukumā Telavivā biznesa ēkā “Panorama”, kurā atrodas arī Kremļa propagandas kanāla «Russia Today» redakcija.

Vēl trīs cilvēki guvuši ievainojumus. Aculiecinieki pastāstīja, ka 24 gadus vecais terorists uzbrucis cilvēkiem, kas devās uz sinagogu. Policija noliegusi informāciju, ka uzbrukumā iesaistīts vēl viens terorists.

“Mēs atradāmies redakcijā, kad izdzirdējām kliedzienus. Mēs uzreiz izskrējām ārā. Pirmās 10-15 minūtes valdīja pilnīgs haoss un nevarēja saprast, kas notiek,” stāstīja “Russia Today” žurnāliste Paula Sliera.

Redakcijas darbinieki uzbrukumā nav cietuši.

Vardarbība starp izraēliešiem un palestīniešiem turpinās kopš septembra vidus. Izraēla ir paziņojusi, ka pašreizējo vardarbības vilni ir izraisījusi palestīniešu melu kampaņa un kūdīšana ap jūtīgo Jeruzalemes svēto vietu. Palestīnieši uzstāj, ka vardarbība ir rezultāts gandrīz pusgadsimtu ilgušajai okupācijai.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. pie mūsu DRAUGIEM atrodas arī Kremļa propagandas kanāla «Russia Today» redakcija !!! 🙂

Kad Latvijā būs ES sociālie standarti (5)Lai tuvinātu Eiropas valstu sociālos modeļus, jālīdzsvaro to tēriņi sociālajai aizsardzībai
Interneta hits Igaunijā: "Esmu krievs, bet mīlu Igauniju" (7)Igaunijas interneta lietotāju vidū lielu interesi dažu dienu laikā izpelnījusies Narvas repera Jevgeņija Ļapina igauniski un krieviski dziedātā dziesma “Olen venelane” (“Esmu
Draugiem Facebook Twitter Google+