×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.7°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
31. oktobris, 2014
Drukāt

Sarkanbaltsarkano lentīšu locīšanai Rīgā un reģionos sarūpēti 15 km lentes (1)

Foto: Aizsardzības ministrijaFoto: Aizsardzības ministrija

Tuvojoties 11. novembrī gaidāmajai Lāčplēša dienai, Rīgā un reģionos notiks sarkanbaltsarkano lentīšu locīšanas pasākumi. Kopumā sarūpēti 15 kilometri lentes, informē Aizsardzības ministrijā (AM).

Lāčplēša dienu gaidot, AM aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju nēsāt pie apģērba sarkanbaltsarkano lentīti, kas atgādina par 1919. gada 11. novembri, kad tika izcīnīta izšķirošā uzvara pār Bermonta karaspēku.

Tos iedzīvotājus, kuriem vēl nav sarkanbaltsarkanās lentītes, AM aicina piedalīties lentīšu locīšanas pasākumos Rīgā un reģionos, lai salocītu sarkanbaltsarkano lentīti sev, savai ģimenei un tuvajiem cilvēkiem. 

Latvijas Kara muzejā sarkanbaltsarkano lentīšu locīšanas pasākumi notiks 7. un 10.novembrī no plkst.17, savukārt 8. un 9.novembrī – no plkst.12. 11.novembrī sarkanbaltsarkanās lentītes tiks dalītas Lāčplēša dienas pasākumos.

AM un Nacionālie bruņotie spēki šogad sagādājuši 15 kilometrus sarkanbaltsarkano lentīšu, kas tiks salocīti Rīgā un reģionos.

AM apkopotā informācija liecina, ka aizsardzības nozares organizētajos sarkanbaltsarkano lentīšu locīšanas pasākumos laikā no 2010. līdz 2013.gadam salocīts ap 27 kilometru lentīšu.

Foto: Aizsardzības ministrijaFoto: Aizsardzības ministrija

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Jāņonkols no laukiem Atbildēt

    Neizskatās labi lentītes piekarot virzienā uz augšu. Pamatojums V burts no vārda viktori- uzvara ir pretrunā ar mūsu valodu. Prievītes un visas citas dekoratīvas auduma piespraudes dabīgi izskatās virzienā uz leju.

Draugiem Facebook Twitter Google+