Mobilā versija
+7.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
5. novembris, 2015
Drukāt

Sarkanbaltsarkano lentīšu locīšanas akciju atklās aizsardzības ministrs

Foto: LETAFoto: LETA

Piektdien, 6. novembrī, plkst.12 pie Pulvertorņa tiks iedegts Brīvības cīnītāju piemiņas ugunskurs un atklāta Lāčplēša dienai veltīto pasākumu nedēļa un sarkanbaltsarkano lentīšu locīšanas akcija Latvijas Kara muzejā, LA.lv uzzināja Aizsardzības ministrijā.

Pasākumā svinīgās uzrunas teiks aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis, Apvienotā štāba priekšnieks ģenerālmajors Juris Zeibārts un Latvijas Kara muzeja direktore Aija Fleija, par muzikālo pavadījumu rūpēsies folkloras grupa “Kokle” un koris “Sudrabotā gaisma”, pavēstīja AM sabiedrisko attiecību speciāliste Daina Ozoliņa.

Trīs dienas – 6., 9. un 10. novembrī Latvijas Kara muzejā notiks sarkanbaltsarkano lentīšu locīšanas pasākumi skolām. Šajās dienās muzejā varēs iepazīties arī ar Nacionālo bruņoto spēku vienībām un aplūkot tehniku un ekipējumu.

Pasākumos par savu dienestu stāstīs un ekipējumu demonstrēs karavīri no Jūras spēku flotiles Patruļkuģu eskadras un Krasta apsardzes dienesta, no Sauszemes spēku kājnieku brigādes, Zemessardzes 54.inženiertehniskā bataljona, kā arī Militārās policijas.

Šogad Aizsardzības ministrija sarūpējusi vairāk nekā 10 kilometrus jeb 71 000 sarkanbaltsarkano lentīšu, no kurām 30 000 tiks salocītas reģionos, bet 41 000 – Rīgā. 11.novembrī jaunsargi dalīs sarkanbaltsarkanās lentītes Lāčplēša dienas pasākumos Rīgā.

Laikā no 2010. līdz 2014.gadam Aizsardzības ministrijas rosinātajā iniciatīvā kopīgi salocīti jau 42 kilometri lentīšu jeb aptuveni 294 000 lentīšu.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Kāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+