Latvijā
Rīga

Sarkandaugavā auto piezemējas uz jumta0

Foto RPP

Svētdien, 4. martā, Sarkandaugavā kāda autovadītāja spēkrats ceļu satiksmes negadījumā apgāzies uz jumta, portals LA.lv uzzināja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Neilgi pēc pulksten 14.00 likumsargi, patrulējot Sarkandaugavā, ievēroja divus transportlīdzekļus, kuri bija iesaistīti ceļu satiksmes negadījumā. Viena no automašīnām bija apstājusies ceļa vidū, savukārt otra pārdesmit metrus tālāk bija apgāzusies uz jumta.

Policisti apstājās, lai noskaidrotu, vai kādam no negadījumā iesaistītajiem ir nepieciešama palīdzība.

Notikuma vietā sastapts kāds 24 gadus vecs vīrietis, kurš noliedza ceļu satiksmes negadījumā iesaistītās automašīnas vadīšanu. Kungs skaidroja, ka uz notikuma vietu jau ir izsaukta Valsts policija.

Rīgas pašvaldības policisti sazinājās ar Valsts policijas dežūrdaļu, lai pārliecinātos, ka uz adresi ir izsaukti likumsargi. Valsts policijas pārstāvis atklāja, ka uz norādīto adresi nav saņemts neviens izsaukums.

Kārtības sargi devās pie otra klātesošā vīrieša, kurš atklāja, ka 24 gadus vecais vīrietis ir vadījis spēkratu. Tāpat šoferis atklāja, ka jaunais vīrietis šādu informāciju apzināti slēpis, jo avārijas izraisītajam nav iegūtas vadīšanas tiesības. Kungam pat piesolīta liela naudas summa par nepatiesas informācijas sniegšanu. Otrs satiksmes negadījumā iesaistītais šoferis sākotnēji naudu pieņēmis, taču vēlāk pārdomājis un policistiem izstāstījis patiesību, kā arī avārijas izraisītājam atdevis naudu atpakaļ.

Neviena no personām ceļu satiksmes negadījumā cietusi nebija. Negadījuma seku likvidēšanai uz notikuma vietu izsaukti arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki.

Kārtības sargi adresē sagaidīja Valsts policijas darbiniekus turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

LA.lv