×
Mobilā versija
+20.2°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
7. marts, 2012
Drukāt

Sarkozī: Francijā ir pārāk daudz ārzemnieku

sarko2

Francijā ir pārāk daudz ārzemnieku, sacīja prezidents Nikolā Sarkozī, vienlaikus aizstāvot savu vēlēšanu kampaņas solījumu samazināt jauno imigrantu skaitu uz pusi.

“Mūsu integrācijas sistēma strādā arvien sliktāk, jo mums mūsu teritorijā ir pārāk daudz ārzemnieku un mēs viņiem nespējam atrast mājokļus, darbavietas, skolas,” sacīja prezidents. Sarkozī jau iepriekš izpelnījies pārmetumus, ka, tuvojoties 22. aprīļa prezidenta vēlēšanām, pauž arvien labējākus uzskatus, šādi cenšoties piesaistīts galēji labējās Nacionālās frontes kandidātes Marinas Lepēnas atbalstītājus.

Kaut arī daudzi Francijas reģioni no imigrācijas gūst labumus, to ir nepieciešams striktāk kontrolēt, jaunajiem imigrantiem nosakot augstākus kvalifikācijas kritērijus, televīzijas intervijā sacīja Sarkozī. “Piecu gadu termiņa laikā, es uzskatu, ka, lai pārstartētu integrācijas procesu labākos apstākļos, mums uzņemto cilvēku skaits ir jādala uz divi, tas ir, tam būtu jāsamazinās no 180 tūkstošiem gadā uz 100 tūkstošiem,” sacīja prezidents.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+