×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.6°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
21. septembris, 2016
Drukāt

Sarkozī: imigrantiem “jādzīvo kā frančiem” (3)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Nikolā Sarkozī

Francijas bijušais prezidents Nikolā Sarkozī, kurš gatavojas kandidēt uz vēl vienu termiņu valsts galvas amatā, paziņojis, ka pēc tam, kad imigranti ieguvuši Francijas pilsonību, tiem “jādzīvo kā frančiem”.

Uzstājoties ar publisku runu Parīzes Frankonvilas priekšpilsētā, viņš nosodīja “ekstrēmistisko politisko islāmu”, kura mērķis ir “provocēt Republiku”. “Es būšu rīcības prezidents, es nesamierināšos ar 238 upuriem, kurus kopš 2015. gada janvāra Francijā noslepkavojuši islāma ekstrēmisti,” uzsvēra Sarkozī, solot pret islāmistiem sākt “karu bez žēlastības”. “Es nepieņemšu viduslaiku uzvedību, kas prasa, lai vīrieši peldētos peldkostīmos, bet sievietes tiktu ieslēgtas tā dēvētajos burkini,” norādīja iespējamais konservatīvo kandidāts 2017. gada prezidenta vēlēšanās. Nosodot “minoritāšu tirāniju”, Sarkozī paziņoja, ka gadījumā, ja viņš vēlēšanās uzvarēs, viņš būs “nacionālās kopienas prezidents, jo Francijā vienīgā kopiena, kurai ir nozīme, ir franču kopiena”. Viņš vērsās arī pret praksi, ka visi, kas vēršas pret imigrāciju, tiek dēvēti par rasistiem, nosaucot to par “neciešamu”.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. PIEKRI’TU SARKOZI’ kungam ! Es esmu balta’s rases pa’rsta’vis un man nav ja’kauna’s par to !!! Ja ka’dam ir zema pas’apzin,a ta’ ir vin,a proble’ma !!! Vai a’frika’n,i pas’i nav rasisti !? Vin,i Eiropa’ ubru’k baltajiem ,-vai tas nav rasisms !?

  2. “La.lv” kļuvusi piesardzīgi jūtīga, bet tā nav pareizā nostāja, jo tas neko nemainīs.

  3. Nu tad dzīvojiet ar saviem Mulatiem, Muslimiem! Bet neuzbāžiet citām tautām Ziemeļeiropā, to kas Mums ir Pretīgs!

Draugiem Facebook Twitter Google+