×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
20. maijs, 2013
Drukāt

Sarmītes Caunes personālizstāde “Retrospekcija” Jūrmalā

Sarmite_Caune_200520132

Jūrmalas pilsētas muzejā (Tirgoņu iela 29, Majori) līdz 2. jūnijam apskatāma ventspilnieces Sarmītes Caunes izstāde “Retrospekcija”.

“Man patīk veidot izstādes katrai vietai, katrai telpai, kā interjeristam to iekārtot, jo katrā vietā viens un tas pats darbs izskatās savādāk. Vairākās izstādēs, arī šajā, skatāmas ir ne tikai gleznas, bet arī dažāda veida instalācijas, kuras man patīk veidot no dažādiem materiāliem, tādā veidā papildinot savus darbus un arī kopējo noskaņu izstāžu telpā.
Māksla ir visa mana dzīve. Tu esi kā režisors, kā instruments starp augstāko spēku un rezultātu, kuru pats esi radījis. Man patīk gleznot dabā, just kontaktu ar to. Šīs sajūtas, noskaņas ielieku darbā, ieskicējot katra mirkļa burvību. Īpaši tuvi man ir dienvidi ar sauli, vēju, krāsām – Itālija, Venēcija, Nica, jau desmit gadus turp braucu, arī Maroka, kur netrūkst saules, palmu, tuksneša smilšu. Ne tikai dienvidi un saule, bet arī ūdens – saules spēles ar ūdeni, atspīdumi, pastaiga gar jūru, kuģi ostā un, protams, mana mīļā pilsēta Ventspils,” stāsta autore.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+