×
Mobilā versija
+11.0°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
4. novembris, 2013
Drukāt

“Sarunu muzejā” ar tekstilmākslinieku Egilu Rozenbergu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Svētdien, 10. novembrī, pulksten 15 mākslas zinātniece Gundega Cēbere aicina uz “Sarunu muzejā” ar pazīstamo tekstilmākslinieku Egilu Rozenbergu viņa jaunākajā personālizstādē, kura šobrīd ir apskatāma LNMM izstāžu zālē Arsenāls (Vecrīgā, Torņa ielā 1).
40 lielformāta gobelēni un 4 telpiskie objekti veido savdabīgu radošo atskaiti par autora individuālo ceļu mākslā sākot no 20. gadsimta 70. gadiem līdz šodienai. Ekspozīcija ļauj iepazīt Egilu Rozenbergu kā lielisku vērotāju un vēstītāju, kurš atļāvies brīvi pārkāpt tekstilmākslas ierastās robežas, paplašināt radošo darbības lauku. Savās kompozīcijās mākslinieks liek skatītājam apstāties izziņas ceļā uz kāda realitātes brīža izpratni, lai apbrīnotu pasauli un tās izpausmes.
Ar savām pārdomām, savu pieredzi un zināšanām ar skatītājiem dalīsies programmas “Sarunas muzejā” īpašais viesis Egils Rozenbergs. Kopā ar darbu autoru un mākslas zinātnieci Gundegu Cēberi aplūkojot izstādi, dalībnieki uzzinās par tekstilmākslas specifiku un tās attīstību Latvijā, meklējot raksturīgas laikmeta zīmes meistara daiļradē. Par personīgu laika un vēstures redzējumu, iedvesmas avotiem, meklējumiem, atradumiem un eksperimentiem tekstilmākslas jomā – par to visu runāsim ar Egilu Rozenbergu 10. novembrī izstāžu zālē Arsenāls.
Dalības maksa: ieejas biļete izstādē (pieaugušiem – LVL 2,50 / EUR 3,56; skolēniem, studentiem, pensionāriem – LVL 1,50 / EUR 2,13).
Izstāde skatāma līdz 8. decembrim.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+