Mobilā versija
+17.7°C
Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis
Trešdiena, 28. jūnijs, 2017
11. aprīlis, 2017
Drukāt

Sarunu šovā karstas debates: kādai jābūt īstai “zaķenei”?

Kadrs no videoKadrs no video
Varbūt noder!

Šajā nedēļā par to, kas ir "foršs zaķis", kas ir "sieviete - zaķis" un par tādu vispār vajag būt. Skaties īpašajā Lieldienu "Starp mums runājot" otrdien plkst.21:00 STV!

Sarunu šovā “Starp mums runājot” otrdien par to, kādai jābūt īstai “zaķenei”, atklāj raidījuma veidotāji.

Realitātes šovu dalībnieks ​​Kašers raidījuma laikā atklāj, ka nupat, nupat ir beidzis attiecības. Viņaprāt, meitene-zaķis ir ne tikai smuka, bet arī ar bagātu iekšējo pasauli.

Dejotāja Aleksandra Kurusuova saka, ka viņai nepatīk, ja viņu sauc par zaķi. Viņa ir brīva meitene un uzdod jautājumu – kur tad ir tie foršie vīrieši?

Ināra Trēziņa stāsta, kā vīrs viņu iemācījis pucēties katru dienu un nevienu brīdi negrasās novecot – viņa gatavojas ballēties arī pēc 20 gadiem.

Dīdžejs Gustavito atklāj, ka ar savu līgavu Sanitu iepazinies internetā un pēc tam uzaicinājis viņu uz klubu. Šobrīd viņš sāk nodarboties ar striptīza dejām, bet bikses pagaidām gan vēl atstāj kājās. Sanita pie tā esot pieradusi un pārim par to domstarpību nav.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (3)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+