Mobilā versija
+5.6°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
14. oktobris, 2016
Drukāt

SAS atklāj tiešo reisu Rīga – Kopenhāgena

AFPAFP

Lidsabiedrība “Scandinavian Airlines” (SAS) paziņojusi par tiešo reisu uzsākšanu maršrutā Rīga – Kopenhāgena no 2017. gada marta. Starp abām pilsētām SAS nodrošinās līdz 12 lidojumiem nedēļā. Jaunā reisa atklāšana starp Rīgu un Kopenhāgenu apliecina aviokompānijas pastiprināto interesi par Latvijas tirgu.

Sākot ar nākamā gada 26.martu, SAS izlidos no Kopenhāgenas Kastrup lidostas uz Latvijas galvaspilsētu plkst. 12.25 un 21.30 pēc vietējā laika, bet no Rīgas uz Dānijas galvaspilsētu pasažieri izlidos plkst. 06.40 un 15.35. Lidojumus veiks ar lidmašīnu CRJ900, kurā paredzētas 88 pasažieru sēdvietas.

SAS vadītāja Baltijas valstīs Rūta Juciene atzīmē, ka stabilie Latvijas ekonomikas rādītāji ir būtisks arguments jaunu reisu atklāšanai.

Tāpat regulāri tiešie reisi no Rīgas uz Kopenhāgenu nodrošinās SAS klientiem savienojumus caur Kastrup lidostu ar neskaitāmiem galamērķiem Eiropā un citur pasaulē.

Pievienot komentāru

Gatis Strads. Mežā neatkarīgāks nekā teātrīSkatoties uz kokiem, redz ainavu, nevis eiro
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+