Mobilā versija
Brīdinājums -1.4°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
14. oktobris, 2016
Drukāt

SAS atklāj tiešo reisu Rīga – Kopenhāgena

AFPAFP

Lidsabiedrība “Scandinavian Airlines” (SAS) paziņojusi par tiešo reisu uzsākšanu maršrutā Rīga – Kopenhāgena no 2017. gada marta. Starp abām pilsētām SAS nodrošinās līdz 12 lidojumiem nedēļā. Jaunā reisa atklāšana starp Rīgu un Kopenhāgenu apliecina aviokompānijas pastiprināto interesi par Latvijas tirgu.

Sākot ar nākamā gada 26.martu, SAS izlidos no Kopenhāgenas Kastrup lidostas uz Latvijas galvaspilsētu plkst. 12.25 un 21.30 pēc vietējā laika, bet no Rīgas uz Dānijas galvaspilsētu pasažieri izlidos plkst. 06.40 un 15.35. Lidojumus veiks ar lidmašīnu CRJ900, kurā paredzētas 88 pasažieru sēdvietas.

SAS vadītāja Baltijas valstīs Rūta Juciene atzīmē, ka stabilie Latvijas ekonomikas rādītāji ir būtisks arguments jaunu reisu atklāšanai.

Tāpat regulāri tiešie reisi no Rīgas uz Kopenhāgenu nodrošinās SAS klientiem savienojumus caur Kastrup lidostu ar neskaitāmiem galamērķiem Eiropā un citur pasaulē.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+