Mobilā versija
+7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
22. augusts, 2014
Drukāt

Sašauj ar gāzes pistoli


Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Valsts policijas darbinieki Rīgā aizturējuši jaunieti, kurš sašāvis savu paziņu.

Policija informē, ka jūlija vidū Rīgas Teikas iecirknī vērsās 1998. gadā dzimis jaunietis, kurš ziņoja, ka viņš ir aplaupīts un kāds viņu ievainojis, sašaujot ausi. Cietušais jaunietis policijas darbiniekus informēja par ļaundara pazīmēm. Policisti sāka personas meklēšanu. Kriminālpolicijas darbinieki Juglā aizturēja iespējamo ļaundari. Aizturētais 1996. gadā dzimušais jaunietis izstāstīja, ka abi jaunieši sastrīdējušies un strīda karstumā viņš izšāvis no gāzes pistoles ar skaņas patronu. Tā kā attālums bijis neliels, izšautā patrona ievainoja 1998. gadā dzimušā jaunieša ausi. Savukārt, kas attiecas uz laupīšanu, aizturētais norādīja, ka laupīšana nav notikusi. Policijas darbinieki, noskaidrojot notikušā apstākļus, atklāja, ka cietušais jaunietis bija sniedzis nepatiesu liecību.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+