Latvijā
Kriminālziņas

Sašaujot apsargu, spēļu zālē nolaupa 900 eiro 1


Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto – AFP/LETA

Spēļu zālē Rīgā, Augusta Dombrovska ielā, trešdienas rītā kāds vīrietis, piedraudot ar ieroci un sašaujot apsargu, nolaupījis 900 eiro, aģentūra BNS uzzināja Valsts policijā.

Policija informē, ka trešdien ap plkst. 05.00 tika saņemta informācija, ka Augusta Dombrovska ielā, spēļu zālē notikusi laupīšana – kāds vīrietis, piedraudot ar ieroci un izdarot šāvienu, nolaupīja no kases nepilnus 900 eiro, pēc kā pameta notikuma vietu. Vīrietim izdarot šāvienu, lode no ieroča skāra arī spēļu zāles apsargu, kurš tika nogādāts slimnīcā. Vīrieša dzīvībai briesmas nedraud.

Policija par notikušo uzsāka kriminālprocesu un laupītāja meklēšanu. Jau dažas stundas pēc notikušā Rīgas reģiona pārvaldes darbinieki aizdomās par nozieguma izdarīšanu aizturēja 1955. gadā dzimušu vīrieti, kurš tika nogādāts policijas iecirknī.

Vīrietis, iespējams, šajā pašā naktī apmeklējis spēļu zāli, taču, paspēlējot visu naudu, kļuvis agresīvs un tādēļ devies pastrādāt noziegumu. Šobrīd policija turpina nozieguma izmeklēšanu un sīkāku informāciju pagaidām izmeklēšanas interesēs nesniedz. Kriminālprocess uzsākts par laupīšanu, ja tā izdarīta, lietojot šaujamieročus. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

LA.lv