×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.6°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
22. jūnijs, 2012
Drukāt

Sasējuši pirtsslotas no Bērziņa

Foto - LETAFoto - LETA

Kolīdz tieslietu ministrs Bērziņš sacēla spuras pret premjeru Dombrovski vārīgajā “delikātajā jautājumā” – tā saucamajos sociālajos tīklos, internetā, tviterī kā sesks būtu pārskrējis pāri. Laikam miermīlīgais koalīcijas darbības periods bija vilcies gana ilgi, lai aizaugušais, viļņu nekustinātais dīķis sāktu izplatīt stipru smaku.

 

“Mistērija” ar Gaidi Bērziņu kā gatavā “cūcene” pirmajiem likās tiem politikāņiem, kuri pēc paskata ir liberāļi kas liberāļi, taču Nacionālās apvienības atrašanos valdībā ar nieka īpatsvaru pacieš sliktāk par zobu sāpēm. Ar kaitniecību nodarbojamies, biedri nacionāļi! – jaunupi & Co piepaceltā balsī teica un stresoja – mēs jau brīdinājām, cik tuvredzīgi ielaist radikāļus pie varas, viņi terorizē valdību un mauc Latvijas kaklā judofobijas apaušus! Kažoka, kas vienmēr dziļu sakni rok, secināja, ka ar cerību uz sabiedrības antisemītisku noskaņojumu notiek nikns NA uzbrukums Reformu partijas ministriem! Kāda ķēkša, kura laikam grib nodarboties ar valsts lietām, rakstīja, lai NA ierosinot likumu “Latvieši – Pasaules Lielākie Cietēji”, un tad nebūtu jāsitas vai nost, mērot sāpju slieksni. Tādus izteikumus varētu traktēt kā “latviešnīšanu”, taču par to mūsu valstī nesoda. Čauksteņu runāto drebēdami izlasījuši, pirms gulētiešanas pilsoņi savilka segu augstāk pār galvu – fašisms tēvijā ir tuvu! Vēl tik varēja gaidīt pirtsslotu siešanu no Bērziņa, pārmetot, ka viņam ir fobija ne vien pret tiem, kas valkā peisakus, bet arī pret tiem, kam vispār ir ērkulis un matu rota uz galvas kupola, taču šāda tipa apvainojumi tika pataupīti.

 

Otrā rītā Izraēļa dēlu nedienas ar mantības atgūšanu tomēr nosēdās savā paisumā, un interneta komūna meklēja pēc jauna bezmēna, sverot, cik smaga un dziļa ir sazvērestība Republikas iekšienē, jo viņiem esot tikai šilierējies – un demisija “delikātajā jautājumā” bijis māņu aizsegs TAM, kas īstenībā paslaucīts zem grīdsegas.

 

Datoru taustiņu klabinātāju pirkstiņi aizskāra pašas erogēnākās politiskās zonas. Kā nr. 1 izvirzījās teorija, ka “grupējumi” cenšas nolaist viens otru no kātiem, lai dabūtu ievilkt nāsīs pēc iespējas lielāku šņaucienu daudzmiljonu pasažieru vilcienu iepirkumā. Par numur divi pareģojumu analītiķi ar melno kaķi kafijas biezumos bija ieraudzījuši valdības brukšanu un krišanu ar sekojošu ZZS iejūgšanu varas ilksīs. Sanervozējušies cilvēki kā trešo, galveno versiju atrada Aivara Lemberga tumšo, majestātisko ēnu slejamies kā pār šo, tā citiem klupšanas akmeņiem, kurus nezināms šļūdonis atnesis un izmētājis Latvijas teritorijā.

Vajadzīgajā godbijībā un diskrēcijā turēsimies pa gabalu no internetā izplosījušās ekspertu grupas, jo retumis gadās, ka piepildās pat dīvainākās teorijas, tāpat kā saplaukst žoga miets. Neiedziļināsimies “delikātajā jautājumā”, kuru visi valstsvīri nes uzmanīgi kā ar olām pilnu kurvi, it īpaši pirms valsts sekretāres Klintones vizītes. Teiksim tikai cieņpilnus mierinājuma vārdus valdībai. Vēlētāji ir acīgi kā rentgens: redz, kādi kuram principi un patstāvīga stāja.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+