×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
23. maijs, 2018
Drukāt

“Saskaņa” sasauc kongresu (2)

Foto - Ieva Lūka/LETAFoto - Ieva Lūka/LETA

Sestdien notiks Saeimā opozīcijā esošās, bet Rīgā ilgstoši pie varas esošās partijas “Saskaņa” kongress, kam dota devīze “Atbalsti pārmaiņas!”.

Kongresā “Saskaņa” runās par savu skatījumu uz Latvijai attīstību nākamajos 100 gados – kādi ir izaicinājumi un kā tos risināt.

Ar ziņojumiem uzstāsies partijas priekšsēdētājs Nils Ušakovs un priekšsēdētāja vietnieks Jānis Urbanovičs. Pēc tam sekos darbs paneļdiskusijās. Tajās piedalīsies gan “Saskaņas” biedri, gan Latvijas un eksperti.

Diskusiju “Pārmaiņas Eiropā!” vadīs Eldars Mamedovs, Eiropas Parlamenta Ārlietu komitejas politiskais padomnieks. Viedokļu apmaiņu par tematu “Pārmaiņas mazākumtautībām” – Boriss Cilevičs, Saeimas deputāts, “Pārmaiņas ekonomikā” – žurnālists Juris Paiders, “Pārmaiņas veselības aprūpē un sociālajā jomā” – Uldis Līkops, Latvijas Sarkanā Krusta ģenerālsekretārs.

Diskusiju “Pārmaiņas izglītībā” vadīs Evija Papule, Rīgas mēra padomniece, bijusī Izglītības un zinātnes ministrijas valsts sekretāra vietniece, “Pārmaiņas reģionos” – Regīna Ločmele – Luņova, Rīgas domes deputāte, savukārt diskusiju “Pārmaiņas jauniešiem” – Viktors Smirnovs, “Saskaņas” jauniešu organizācijas “Restart.lv” valdes loceklis.

Paneļdiskusiju laikā plānoti video pieslēgumi Latvijas reģioniem – Daugavpilij, Liepājai, Rēzeknei, Jūrmalai, Rīgas mikrorajoniem partijas nodaļām.

Kongresā nav plānots izvirzīt deputātu kandidātus un nominēt partijas kandidātu premjera amatam.

“Saskaņas” kongress norisināsies Rīgā, Melngalvju namā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

 1. Krievijas pakalpiņi!
  Priecē, ka joprojām nav, ko piedāvāt latviešiem.
  Un pienācis laiks, kad jānes atbildība par izdarīto/ neizdarīto Rīgā!
  Naivajiem zudušas ilūzijas!

 2. Devīze “Atbalsti pārmaiņas”.
  Vai tad kādam vēl ir šaubas, par kādām pārmaiņām ir runa.
  Viss, tostarp nodokļu maksātāju nauda tiek ziedota ārvalstu ekspertiem, lai tie par katru cenu nodrošina Saskaņas iekļūšanu valdībā.
  Un tad jau šīs pārmaiņas varēs sākties. pakļaušanās kremļa prasībām, lai kavētu Latvijas attīstību civilizēto valstu virzienā, krievu valoda kā otrā valsts valoda. Un tie tikai divi šo kremļa pakalpiņu mērķi. Galu galā Ušakovam jāatstrādā tas, ka viņu, nevienam īsti nezināmu žurnālistiņu, iesaistīja politikā, lai būtu kāds, kas rūpētos par Ķrievu pasaules”mērķu īstenošanu Latvijā.
  Dīvaini ka Melngalvju namā. Viņu būtībai daudz vairāk atbilstu Maskavas nams.

Draugiem Facebook Twitter Google+