×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
1. aprīlis, 2017
Drukāt

“Saskaņa” Liepājas mēra amatam piesaka Agešinu, sola bezmaksas transportu (6)

Foto - LETAFoto - LETA

Valērijs Agešins

Partijas “Saskaņa” Liepājas mēra amata kandidāts nākamajās pašvaldību vēlēšanās būs pašreizējais Saeimas deputāts Valērijs Agešins, šodien oficiāli tika nolemts partijas atklātajā valdes sēdē Liepājā.

Uz pasākumu sanākušie ap 90 cilvēki tika iepazīstināti ar politiskā spēka deputātu kandidātiem Liepājas pilsētas domes vēlēšanām. “Saskaņas” sarakstā Liepājā būs 18 deputāta kandidāti, pārsvarā Liepājā zināmi cilvēki – pedagogi un uzņēmēji, juristi un pa kādam sportistam. Agešins cilvēkus sarakstam esot atlasījis un gatavojis septiņus mēnešus.

Agešins kritizēja Liepājas līdzšinējo vadību par vāju tūrisma attīstību, solīja nodrošināt cilvēkus ar darbu, mazināt aizbraukšanu, ieviest bezmaksas sabiedrisko transportu pensionāriem un skolēniem, kā arī pēdējiem piedāvāt arī brīvpusdienas. Pilna partijas programma un redzējums vēlēšanām Liepājā tikšot prezentēta maijā pāris nedēļas pirms vēlēšanām.

Pasākumu vadīja partijas līderis un Rīgas mērs Nils Ušakovs, kā arī bija ieradušies “Saskaņas” Saeimas deputāti Igors Pimenovs, Viktors Orlovs un Sergejs Patapovs.

Ušakovs sacīja, ka Agešins esot 15 gadus nostrādājis Saeimā, bet tagad viņam tas būšot jādara Liepājā. Viņš esot labākais no visiem mēra amata kandidātiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Šī krievnacista vārdu izrunā (un tādēļ raksta) AGĒŠINS.

  2. Rīgā arī solīja.. LOOOL tagad ir 5x dārgāk.

  3. Čekas projekts, Bordāna partija, arī rīdziniekiem sola bezmaksas transportu. Kur valsts pēc tik ilgās un pamatīgās Vienotības neliešu plosīšanās, ņems līdzekļus subsīdijām?

  4. Es vinam nopirksu vienvirziena bileti,lai tinas.

  5. Skaisti dziedi, (kremļa) lakstugailis!

Draugiem Facebook Twitter Google+